Н
Настя

Подсунули сломанный телефон, под видом чуть ли не нового, я не ожидала, я отдала 12000 за 8+, а теперь должна потратить половину что бы починить!

Менеджер «bigmag.ua»

Доброго дня! Нам шкода, що ми не виправдали Вашої довіри але нажаль ніхто не застрахований від поломок.
Наш сервісний центр не відмовляє Вам в діагностиці пристрою та його подальшому ремонті.

М
Микола

Я дуже не задоволений, сервісом БігМаг магазин, купував 11про мах 256г і гарнатію на півроку і лише 3 місяці попрацював і все, 3 неділі вже пройшло і все чекаю, обіцяють передзвонити і ніхто не передзвонює, 23 тисячі віддати на вітер, ось це обідно ... Мені ще рекомендували я жалію, що зв'язався з цим магазином..

Менеджер «bigmag.ua»

Доброго дня! Нам шкода, що ми не виправдали Вашої довіри але нажаль ніхто не застрахований від поломок.
Наш сервісний центр не відмовляє Вам в діагностиці пристрою та його подальшому ремонті.

М
Микола

Купив айфон 11 Pro Max 256g прослужив 3 місяці, я купував його з гарантією на півроку, приїхав в магазин пояснив ситуацію, телефон передали майстру і сказали чекати поки мені зателефонують, чекав я 3тижні чесно я втомився тому що телефоную відповідають на дзвінок я по-яснюю ситуацію, мені говорять, що передзвонять і на цьому все, тому що більше ніхто не дзвонить, тому сервіс найгірший де я купував телефони, я ще досі чекаю поки мені подзвонять, і це не смішно, тому що віддати 21 тисячу + 1500 гарантійний талон і добре, що я його купив, бо гроші на вітер віддав, навіщо продавати такі айфони, можна нормально якісно перевіряти телефони, і потім їх продавати, на думку тільки одне спадає аби продати, тепер буду думати чи купувати в BigMag магазині... Новий то ніхто не хоче повертати, як обіцяли, краще вже полагодити той... Мені ще рекомендували ваш магазин... Жалію тепер

Менеджер «bigmag.ua»

Доброго дня! Нам шкода, що ми не виправдали Вашої довіри але нажаль ніхто не застрахований від поломок.
Наш сервісний центр не відмовляє Вам в діагностиці пристрою та його подальшому ремонті.

Д
Дмитри

Заказал iPhone X прислали XR,перепутали при отправлении и отправили в другой город . Теперь платить за ваш косяк мне за доставку и переадресацию

Менеджер «bigmag.ua»

Доброго дня! Дякуємо, що повідомили про цю ситуацію, це дозвалить в майбутньому покращити наш сервіс.

Н
Никита

Мало того,что приехавший телефон отличался от того,который заказывал на 3% ёмкости АКБ в меньшую сторону,так ещё и приехал по завышенной от оговорочной изначально цене,с нерабочими некоторыми функциями и не полной,убогой комплектацией.
Спасибо,за убитое время.

Менеджер «bigmag.ua»

Доброго дня! Нам шкода, що ми не виправдали Вашої довіри але нажаль ніхто не застрахований від поломок.
Наш сервісний центр не відмовляє Вам в діагностиці пристрою та його подальшому ремонті.

А
Артем
1

Заказал iPad. Мне перезвонил менеджер и сказал что на экране есть небольшая царапина, прислал фотки, меня устроило.
По итогу, забрал планшет и на дисплеи царапины, на корпусе вмятина от падения, и на экрани белые засветы. Молодцы, справились.
После переписки с менеджером, мне он написал что скорее всего в базе были неверные фото устройства.

Менеджер «bigmag.ua»

Доброго дня! Дякуємо, що повідомили нам про цю ситуацію, це дозвалить в майбутньому покращити наш сервіс. Будуть прийняті заходи, щодо менеджера який Вас обслуговував. В даному випадкку нам шкода, що не виправдали Вашої довіри
Наш сервісний центр не відмовляє Вам в діагностиці пристрою та його подальшому ремонті.

А
Анастасия 

Заказываю айфон уже второй раз на этом сайте. Всё отлично. Приходить как на фото, описание совпадает, качество отличное.

Менеджер «bigmag.ua»

Доброго дня.
Дякуємо Вам за відгук.
Приємного користування.

Д
Дима 

Задал вопрос в чате так и не ответили. Рекомендую вообще убрать чат. В нем нет необходимости, если нету ответов.

Менеджер «bigmag.ua»

Доброго дня, якщо Вам не надали відповіді можливо всі менеджери були зайняті. Залишіть заявку на сайті і ми Вам перетелефонуємо.

Д
Дмитрий

Куча номеров, кнопки связи, боты в соц.сетях,зачем? Не берут трубку, невозможно дозвонится

Менеджер «bigmag.ua»

Доброго дня! Іноді всі лінії можуть бути зайняті, але ми завжди на звязку спробуйте нам подзвонити пізніше або залишіть Ваш номер на сайті і ми самі Вам зателефонуємо.

А
Андрей

Купил на этом сайте айфон XR с месяцем гарантии, ровно через месяц, у айфона пропала связь потом вообще перестал заряжаться!!!!МАГАЗИН МОШЕННИКИ НЕ ПОКУПАЙТЕ НИЧЕГО

Менеджер «bigmag.ua»

Доброго дня! Нам шкода, що ми не виправдали Вашої довіри але нажаль ніхто не застрахований від поломок.
Наш сервісний центр не відмовляє Вам в діагностиці пристрою та його подальшому ремонті.

показати ще 95 відгуків