Доброго дня, Артеме! На сайті розміщені фото пристроїв, які є в наявності. Дізнатися про їх стан ви можете залишивши заявку на сайті. Наші менеджери зв'яжуться та проконсультують Вас, а також, за необхідності, скинуть фото у будь-який зручний для Вас месенджер. Ми надаємо безкоштовну гарантію на 1 місяць, а також 30 днів на повне повернення коштів. Якщо Ви хочете продовжити гарантію на 6, 12, 24 місяців – вона коштуватиме 6%,12%,18% від вартості смартфону.
Добрый день) пишу немного с опозданием, заказывала 5го января iPhone 7, к сожалению не запомнила имя мальчика который консультировал, он огромный молодец, консультация прошла на высшем уровне, телефон пришёл на следующий день после заказа, очень довольна, буду рекомендовать всем знакомым ) и думаю это не последняя моя покупка в вашем магазине))
Вітаємо, Марія! Щиро вдячні за Ваш позитивний відгук ♥
Огромная благодарность Anne Demanenko. Профессиональная консультация,купил айфон 12 про Макс. Именно Анне 5 из 5. Звоните не пожалеете.
Доброго дня! Дякуємо за високу оцінку!
Давно хотел приобрести себе недорогой Айфон и остановился на iPhone XR. Покупкой доволен. Это мой первый Айфон и, в отличии от других брендов, телефон не глючит, не тормозит и не виснет. Теперь, наверное, буду брать только продукцию Apple. Соотношение цены и качества – несравнимо!
Доброго дня! Вдячні за Ваш відгук та особисту оцінку техніки від Apple!
Дякую магазину BigMag за iPhone 12 Pro, та, перш за все – за якісний сервіс! Швидка доставка, можна подивитися на смартфон наживо, без предоплати, на Новій пошті, що зараз не так часто зустрічається в інших магазинах. Станом телефону повністю задоволений, більше того – мені посчастливилось придбати iPhone 12 Pro за дуже низькою ціною, а стан – майже як новий! Рекомендую всім своїм друзям та знайомим
Вітаємо, Романе! Щиро вдячні за Ваш відгук про магазин BigMag ❤
З приводу телефона претензій нема, купував в Одесі на Олександрівському, жахливий сервіс, сидять з кислими лицями, не клієнтоорієнтовані, стараються впарити гарантію. Ну таке кароч
Вітаємо, Вадиме! Дякуємо за Ваш чесний відгук! Нам шкода, що Ви негативно оцінили наш сервіс, так як клієнтоорієнтованість – наш головний пріоритет, над яким ми щоденно працюємо. Ми чесні та відкриті для кожного клієнта, тому приділяємо особливу увагу не тільки позитивним, але і негативним відгукам. Обов’язково проведемо роботу над помилкам та поліпшимо наш сервіс до кожного задоволеного клієнта :)
Хочу оставить отзыв о своём сотрудничестве с BigMag. Началось все со звонка в интернет магазин, где меня подробно,качественно проконсультировали и оформили заказ, браво ребята, молодцы!Я была в восторге! Приехав в магазин мой восторг поубавился( ребята-консультанты общались абсолютно нехотя,как бы делая одолжение, но это можно понять,ведь дело шло к закрытию. Но когда мне вынесли мой заказ( телефон) , то оказалось,что телефон не заряжен, более того,он был грязным. На мою просьбу протереть устройство,мне опять таки, делая одолжение, сказали « а что вы хотели,да,он грязный,но это же б/у телефон!» ( речь идёт об iPhone 11). С горем пополам мне удалось уговорить ребят привести телефон в продажное состояние, зарядить, и в конце концов продать))) Телефоном довольна, интернет-магазин на высоте, ребятам в магазине нужно подтянуть стандарты клиентского сервиса!
Доброго дня, Дарія. Нам дуже шкода, що склалася подібна ситуація та приносимо вибачення за недостатньо професійні дії окремих працівників. Дякуємо, що залишили Ваш відгук, ми обов’язково проведемо роботу над помилками та поліпшимо сервіс обслуговування, так як задоволений клієнт – наш пріоритет №1.
Всіх з наступаючим !
Може в когось і гарний настрій, але завдяки цьому магазину ,в мене його немає.
1- місяць тому я вже замовляла в них телефон , айфон 11 білого кольору на 128 ГБ. А тепер вгадайте , який привезли і на який прийшла смс? На 64 ГБ. Зрозуміло , що я його не забрала .
2- 27 грудня я замовила в них знову телефон , зі мною зв’язався менеджер ( єдиний адекватний чоловік в їх зброді), оскільки бажаних параметрів в Києві не знайшлось -мені везли його з Харькова. 28 відправили . Але я його не отримала. Бо він ,лише Бог знає де, і мені ніхто не міг сказати , коли точно його привезуть до магазину !!!! Я прочекала його , як дурепа , переживаючи , що не встигну забрати до від’їзду з міста і, з рештою , купила в іншому магазині. А тепер ще ягідки на тортик - в самому кінці , я ще й дізналась , що його привезуть не в той магазин , куди я замовила! Бінго!
3-31 числа, після покупки нового телефону , я зайшла до них , щоб продати свій старий телефон. В менеджера я декілька разів попросила зберегти контакти на сім-карту . Вона чула, якщо що. Зберегла ? Ні! Класне відношення до клієнту !
Магазин з повною відсутністю як відношення до клієнтів , так і професіоналізму.
Вітаємо, Аліно. Приносимо вибачення за ці незручності. На жаль, через велике навантаження у святкові дні, були проблеми з логістикою. В якості вибачення хочемо запропонувати Вам скло або чохол – на ваш вибір, у подарунок. Забрати його зможете на Хрещатику 13\2.
Отримав все що замовляв, дякую, ви молодці!
Доброго дня, Володимире!:) Подяка за приємний відгук!
Купили телефон в вашем магазине, купили гарантию на год. Через месяц перестал работать FaceID, отнесли телефон в магазин, приняли почти две недели ремонтировали, когда отдали на следующий же день снова не работал FaceID , снова отнесли и ещё три недели телефон продержали в ремонте. Через месяц обратились снова так как на экране пошла полоса, но телефон действительно падал, и ещё экран отошел от корпуса нам сказали что нужно менять дисплей и это уже за доп. стоимость и цену назвали не совместимую с реальной дисплея. Мы обратились в другой сервис где нам открыли глаза на то что в этом телефоне не оригинальный дисплей, вздутая батарея и нет болтиков прикручивающих дисплей. Когда ремонтировали не удосужились прикрутить все детали.Больше в ваш магазин не обратимся и напишем рицензию на другие сайты.
Доброго дня. Нам шкода, що трапилася така ситуація. Приносимо вибачення за негативний досвід. Наголошуємо на тому, що у випадку, коли проблема з технікою повторюється, ви маєте змогу повністю замінити пристрій – по гарантії. Інші гарантійні умови нашого сервісу не поширюються на механічні пошкодження техніки. Так, як ви звернулися в інший сервіс, наш магазин знімає гарантійні зобов'язання через те, що будь-який сервіс зацікавлений у клієнті і інформація від них може не відповідати дійсності.
На сайте все телефоны на вид в идеальном состояние, по факту 5 с 10 баллов, просто со всех сторон царапины, крайне не рекомендую данный магазин, проще не много добавить и купить новый, чем купить то что у них в продаже, и на все телефоны есть гараннтия, но потом ты узнаешь что ее нету, что ее нужно покупать, работает все у них через ЖО**