Щиро дякуємо за відгук.
Доброго дня дякую гарне і швидке обслуговування і привабливі ціни дешевші ніж в інших магазинах обовʼязково прийду ще
Олександр, дякуємо за відгук, були раді допомогти.
Доброго дня,особисто був в магазині
Дуже задоволений роботою і сервісом продавця консультанта Підібралателефон,розповіла нюанси,допомогла порадою.
Залишилась задоволений і придбаним телефоном і якістю обслуговування.
Артем, щиро дякуємо за відгук.
Отличный сервис,качественный товар.
Максим, щиро дякуємо за відгук.
Чудовий магазин, приємні не нав'язливі консультанти, швидко та структуровано, дякую, Назаре!!Обов'язково завітаю ще))
Дякуємо за відгук, були раді допомогти.
За рекомендацією знайомих вирішила купувати телефон в цьому магазині. Придбала айфон 15 про, стан чудовий, жодних нарікань по користуванню немає, консультанти приємні, особливо вдячна хлопцю, що працює на вул. Куліша, детально і чесно пояснив, які можуть бути недоліки, якісно проконсультував. Ціни приємні, якість на вищому рівні, після досвіду з Ябко, телефони буду купувати лише тут. Одну зірку зняла за організацію, але в цілому все пройшло чудово, буду радити вас)
Юліанна, щиро дякуємо за відгук.
Я, волонтер Марія м. Чернівці , отримала звернення від військових медиків з Покровського напрямку допомогти придбати Екофло 2.4 квт. В довгих пошуках інтернетом випадково побачила гарну ціну і довгий термін гарантії на зарядну станцію. Спілкування з менеджером не зовсім задовольнило, проте моє прохання сконтактувати з директором було виконано! П. Нікіта особисто зателефонував, з розумінням до ситуації і потреб військових задовільнив всі наші прохання, в межах розумного, та надав знижку. За збігом обставин військовий був в Києві і особисто оглянув та забрав екофло.
Від себе і від військових висловлюю щирі слова вдячності всій команді магазину BigMag. Коли в процесі волонтерства зустрічаєш таких українців то розумієш що війна точиться не даремно і ж поряд люди,які дійсно щоденно працюють на рідній землі завдячуючи саме нашим відважним військовим!
В єдності наша сила ! Разом до Перемоги !
Марія, дякуємо за відгук, завжди раді допомогти.
Доброго дня,особисто була в магазині на Хрещатику.
Дуже задоволена роботою і сервісом продавця консультанта Влада. Підібрав телефон,розповів нюанси,допоміг порадою.
Залишилась задоволена і придбаним телефоном і якістю обслуговування.
Дякую.
Процвітання вам та більше вдячних покупців!
Катерина, щиро дякуємо за відгук.
зробив замовлення на зарядну станцію Ecoflow Delta 2 max. При оформленні підключив летішопс для кешбеку. Замовлення оплатив і товар отримав. Після 40 днів очікування магазин відхилив кешбек. Звязувався з менеджером два рази з метою дізнатись причину відмови, але відповіднь не надали.
Доброго дня! Вам потрібно звернутись в службу підтримки летішопса з чеком від магазину.
Купував у цьому магазині iPhone 11 pro max, зі мною зв'язався їхній представник і запропонував декілька наявних варіантів у WhatsApp після погодження замовлення мені відправили, на пошті перевірив працездатність по усіх пунктах все працювало телефон був в ідеальному стані як було погоджено з представником, оплатив, налаштував Apple id, все працює без нарікань, батареї вистачає на дві доби. Дякую BigMag.
Відгук про BigMag
BigMag радує своїх клієнтів широким вибором товарів, доступними цінами та швидкою доставкою. Покупці особливо відзначають ввічливість консультантів, які допомагають зробити правильний вибір.
Оформлення замовлення проходить швидко та зручно, а магазин регулярно оновлює асортимент, пропонуючи актуальні новинки. Багато покупців висловлюють задоволення якістю обслуговування та відповідністю товарів до опису.