А
Андрей 
1

Добрый день , пользуемся услугами этого магазина второй раз , три года назад покупали iPhone 7 и остались очень довольны , т.к он и сейчас отлично работает , пару дней назад взяли iPhone 11 , протестировали , все ок , выглядит как новый ! Сервис , цены , все на высшем уровне , однозначно рекомендую этот магазин !

Менеджер «bigmag.ua»

Андрей щиро дякуємо за відгук❤️ завжди раді допомогти!

А
Аліса
2

Чудовий сервіс! Круті телефони! Дякую за доброзичливість і гарний настрій! Дякую що роз‘єднали ICloud????❤️

Менеджер «bigmag.ua»

Аліса щиро дякуємо за відгук❤️ завжди раді допомогти!

О
Оля
7 1

Купляла 11 про на 64гб меньше місяця тому, не задоволена, справність акумулятора впала вже на 2%, телефон зависає, відео в ютубі не хоче показувати.

Менеджер «bigmag.ua»

Доброго дня! Вибачаємось за незручності, будь ласка зв'яжіться з нашим менеджером. Постараємося виправити всі неполадки які виникли.

А
Андрей
5 1

Просто ужасно,сказал что спишу а мне прекрасно помогли опоздать визде.Стекло на телефон клеили больше 20 минут,как это возможно,это я молчу о том что клеели его еще с помощью геля.Максимально не доволен

Менеджер «bigmag.ua»

Доброго дня, приносимо свої вибачення за незручності. Будемо старатися, щоб більше такого не повторилося. Ще раз перепрошуємо.

О
Олександра
2

Купували брату телефон на подарунок , все прийшло Чудово , все сподобалось , менеджери дуже ввічливі, та привітні, все чітко пояснили , дуже дякую будемо замолвяти ще ????????

Менеджер «bigmag.ua»

Олександра щиро дякуємо за відгук❤️ завжди раді допомогти!

Т
Таісія
3

Користуюсь послугами цього магазину вже в трете, жодних нарікань! консультанти як завжди на висоті!

Менеджер «bigmag.ua»

Таісія, щиро дякуємо за відгук❤️

О
Оксана
5 2

Щиро дякую хлопцям ! Чудове обслуговування! Вічливість, компетентність на висоті!

Менеджер «bigmag.ua»

Оксана, щиро дякуємо за відгук❤️

С
Сергій
5

Про магазин дізнався в Тік-тоці, прийшов купляти айфон на Хрещатику, якісне обслуговування та Подробно розказали все про гарантію, дякую продавцю-консультанту Наталії

Менеджер «bigmag.ua»

Доброго дня! Дуже дякуємо за відгук та завжди раді допомогти!

Г
Галина 
2 5

Магазин нашла случайно в интернете) и не пожалела про свой выбор. Заказ делала онлайн. Перезвонили быстро. Консультант Валентин все рассказал, объяснил, дал нужные советы и помог с выбором. Телефончик отправили в тот же день. Покупкой довольны! Отличный магазин, отличные сотрудники! Всем рекомендую! А я ещё к вам вернусь)

Менеджер «bigmag.ua»

Галина, щиро дякуємо за відгук❤️

А
Александр Пальченко
1 3

Денис та Дмитро Дуже гарного нас приняли, затримались заради нас вкінці робочого часу, велике дякую, всё дуже класно)

Менеджер «bigmag.ua»

Доброго дня! Дуже дякуємо за відгук та завжди раді допомогти!

показати ще 145 відгуків