купував телефон 2 дні тому, телефоном більш ніж задоволений!!! перейшов з iPhone 8 на iPhone 12 Mini, батарею тримає набагато краще)
купил данную модель, телефоном доволен, нравится его эргономика и функционал. Особо хочу обратить внимание, что продавец подсказал, что в тот день стартовала акция на эту модель
Купувала телефон тут, покупкою дуже задавлена, Айфон просто бомба, особливо якщо переходити з андроїду.
После 11 перейти на 12 Mini было очень легко, дизайн модели очень удобен, есть функция киноэффекта в камере, отлично для тех, у кого работа связана с постоянными съемками или фото.
Використовуючи разом з IPad та AirPods відчув справжню магію Apple, справжнє задоволення від користування! Подяка персоналу!