Моя думка айфон 12-дорога зручна крута у своїх якісних функціях річ з жахливою батареєю, навіщо робити супер-тел з тим же крутим екраном і вау-камерою, якщо користувач не може насититися сповна цим усім без шнурів і повер-банків через нікчемну автономності (
працює добре,купували на подарунок донечці.Фото просто супер