Д

Вартий своїх грошей. Користуюсь вже 2 місяця і повністю задоволений

Менеджер «bigmag.ua»

Денис, щиро дякуємо за відгук.

Д

Якісний телефон. Інтерфейс простий, легко засвоїти.

Менеджер «bigmag.ua»

Дмитро, щиро дякуємо за відгук.

С

Прийшов на другий день, задоволений на всі 100%. Дякую за оперативність)

Менеджер «bigmag.ua»

Саша, дякуємо за відгук, були раді допомогти.

В

Телефон працює швидко, батарея тримає довго

Менеджер «bigmag.ua»

Вадим, дякуємо за відгук, користуйтеся із задоволенням.

Я

Купив для друга, був дуже задоволений. Прийшов на Хрещатик і сам протестив, вибрав телефон в ідеальному стані, відмінностей від нового немає.

Менеджер «bigmag.ua»

Ярослав, щиро дякуємо за відгук.

Д

Все сподобалось

І

Батарея тримає довше, ніж 13 модель. Камера чудова і звук прекрасний. Рекомендую!

Менеджер «bigmag.ua»

Інна, дякуємо за відгук, користуйтеся із задоволенням.

В

Телефон купили сину. Дуже задоволений! Гарний дизайн.

Менеджер «bigmag.ua»

Вікторія, дякуємо за відгук, були раді допомогти.

В

Телефон супер! Рекомендую.

Менеджер «bigmag.ua»

Владислав, щиро дякуємо за відгук.