Якісний телефон. Інтерфейс простий, легко засвоїти.
Прийшов на другий день, задоволений на всі 100%. Дякую за оперативність)
Телефон працює швидко, батарея тримає довго
Купив для друга, був дуже задоволений. Прийшов на Хрещатик і сам протестив, вибрав телефон в ідеальному стані, відмінностей від нового немає.
Все сподобалось
Батарея тримає довше, ніж 13 модель. Камера чудова і звук прекрасний. Рекомендую!
Телефон купили сину. Дуже задоволений! Гарний дизайн.
Телефон супер! Рекомендую.
Вартий своїх грошей. Користуюсь вже 2 місяця і повністю задоволений