Айфон працює відмінно. Жодних глюків, не перегрівається. Корпус у відмінному стані. Батарея витримує майже цілий день. Дуже дякую
Соня, дякуємо за відгук, користуйтеся із задоволенням.
Це найкращий айфон який в мене був , задоволена на 100%
Марго, щиро дякуємо за відгук.
Айфон 10/10 , раджу
Айфон працює відмінно. Жодних глюків, не перегрівається. Корпус у відмінному стані. Батарея витримує майже цілий день. Дуже дякую