С

Айфон працює відмінно. Жодних глюків, не перегрівається. Корпус у відмінному стані. Батарея витримує майже цілий день. Дуже дякую

Менеджер «bigmag.ua»

Соня, дякуємо за відгук, користуйтеся із задоволенням.

М

Це найкращий айфон який в мене був , задоволена на 100%

Менеджер «bigmag.ua»

Марго, щиро дякуємо за відгук.

Д

Айфон 10/10 , раджу