Дуже сильно допомогли менеджери вибрати телефон. Думала на рахунок 15, але порекомендували цю модель і мені вона сподобалась більше. Дякую)
Телефон шикарний, виглядає потужно.
Крутий варіант на подарунок. Раджу всім!
Перейшла на 14 pro max і це щось нереальне. Камера дуже круто знімає, батарея тримає супер. Ну і в цілому дизайн телефона дуже крутий.
Задоволений айфоном на всі 100. Батарея, камера, швидкість, звук. Все ідеальне
Рекомендую
Купив тиждень тому і кожен день кайфую від використання!
Сестра в захваті від подарунку. Вибирав тільки між коліром, а так завжди купую в Бігмаг)
Задоволений цим телефоном.