Шикарний айфон , дуже задоволена таким станом , раджу !
Саша, дякуємо за відгук, користуйтеся із задоволенням.
Айфону тверду 10/10 . Швидкий , не глючить . Рекомендую
Павло, щиро дякуємо за відгук.
Шикарний айфон , дуже задоволена таким станом , раджу !