Cart Link

Apple Watch Series 2

У новому поколінні Apple Watch 2, як і в попередньому, вбудована підтримка сповіщень з телефону Apple. Присутня можливість відповідати на деякі повідомлення, якщо вам хтось писав, або просто читати повідомлення. В Apple Watch 2 можна відкривати смс з iMessage, читати листи, які приходять на електронну пошту. За допомогою голосового введення, якщо є така потреба, можна відповісти на них.

Робота з персональним комп'ютером або телефоном

Додатки «Активність» та «Watch» дозволяють користувачеві взаємодіяти розумним годинах з телефоном. У Watch інтегровані опції, якими можна персоналізувати циферблат, компонувати віджети і додатки в Dock. Як в App Store, за допомогою Watch можна виконувати пошук і завантаження додатків. При підключенні до iPhone, для захисту власних даних можна використовувати код захисту. Вводити код немає необхідності, якщо годинник знаходяться на руці або взаємодіють з телефоном.

Для 42 міліметрової версії сенсорний дисплей з матрицею OLED має дозвіл 312х390, 38 мм - 272х340 точок. Яскравість становить 1000 кд / м2, це вдвічі більше, ніж в годиннику минулого покоління. Для захисту дисплея в оновленій моделі з алюмінієвим корпусом використовується скло lon-x, в наступних моделях використовується скло з сапфіра. Завдяки технології Force Touch екран вміє розпізнавати ступінь натискання, наприклад, при більш ретельному натисканні на дисплей викликається додаткова функція або меню. Елементи управління девайса працюють інакше, незважаючи на те, що вони вже використовувались в попередниках. Щоб вийти на головний екран або здійснити виклик необхідно використовувати коліщатко, хоча до цього воно могло тільки виконувати функцію прокрутки.

Взаємодія з інтерфейсом відбувається за рахунок сенсорного екрану. Діагональ в 42 мм версії досягає 1,65 ". Присутній конфігурація зміни шрифту для користувачів з вадами зору. Девайс працює у фірмовій ОС watchOS 3.0, структура інтерфейсу якої стала функциональней. Зміну циферблатів можна виробляти, гортаючи екран в різні боки. При виклику швидких функцій вони з'являються в нижній частині дисплея, а у верхній - рядок сповіщень. Для доступу до будь-якої інформації можна використовувати віджети, винесених в Dock.

додатки

Також, в годиннику другого покоління додана підтримка рідних додатків. Поліпшило швидкість відгуку то, що тепер вони запускаються прямо на apple watch, а не на телефоні. Додатки стали відкриватися майже миттєво, досягнуто це завдяки новому залозу.

Останні програми, випущені спеціально для оновленого девайса, інсталюється в якості додатків для додатків iPhone. Можна задавати параметри, які програми відображати на годиннику. На правій стороні годин розташовані відразу два мікрофони, завдяки яким можна вести діалог з голосовим асистентом.

Стежити за здоров'ям тепер легко і зручно

В Apple Watch 2 впроваджений модуль GPS і технологія водонепроникності на глибині 50 м, крім цього годинник оснащені різними датчиками:

  • акселерометр;
  • гіроскоп;
  • датчик ритму серця.

Інтегровані такі фітнес функції:

  • підрахунок пройденої відстані;
  • Ульс;
  • кількість поверхів.

Автономно від телефону годинник можна використовувати для заняття різними видами спорту. Для цього є спеціальна програма, де можна вказати, ніж ви збираєтеся зайнятися і після старту активність починає фіксуватися. Підраховується пульс, темп, час і дистанція, коли ви займаєтеся пробіжкою. Підрахунок пульсу вражає своєю точністю і нічим не поступається нагрудним датчикам. Заняття на відкритій воді не зашкодять вашим годинах, завдяки спеціальній технології, після того, як Епл вотч вийняті з водойми, важливо включити в швидких настройках функцію, за рахунок якої під дією звуку і вібрації вода буде виштовхувати назовні.

автономність

Передбачено час роботи мінімум 18 годин. Автономність в залежності від моделі змінюється. Також, при активному використанні модуля GPS годинник може розрядиться через 2,5-3 години.

гарнітура

Використовуючи години в якості гарнітури, apple watch series 2 можуть відповідати на виклики, які надходять на ваш айфон. Купити Apple Watch Series 2 в Харкові і Києві в інтернет-магазині BigMag зручно і швидко за вигідною ціною. Для здійснення покупки, необхідно увійти на сторінку з товаром, ознайомитися з описом, відгуками і характеристиками і оформити покупку. Продаж здійснюється по всій Україні.

Whatsapp
Замовити через telegram