Cart Link

Apple Watch Series 3

У сучасному світі, Apple лідером з продажу наручних годинників, обганяючи навіть Rolex. Компанія наполегливо розвиває цю галузь і тому не так давно, світ побачив нові Apple Watch 3 з LTE модулем (модуль стільникового зв'язку). Тепер для відправки повідомлень, здійснень дзвінків, установки додатків і т.д. прив'язка до айфону не потрібно, всі дані передаються незалежно від смартфонів в стільникових мережах 4 покоління.

При цьому в годиннику відсутній слот для сім карти, а замість неї використовується віртуальна SIM - карта з прив'язкою до основної, яка стоїть у вашому айфоне. Площа LTE антени була збільшена в декілька разів для гарного з'єднання з стільниковими мережами. Управління голосом відбувається з єдиного мікрофона, який вбудований в корпус, чого цілком вистачає для чіткості мови. До вже стандартним квітам Apple Watch 2, було додано виконання в мідно-золотистому кольорі з алюмінію і повністю сірому корпусі з кераміки.

Комфортне заняття спортом

Технології та можливості, впроваджені в Apple Watch Series 3, дозволить поліпшити час ваших тренувань. Оснащений висотометр і GPS - модулем, дозволяє заміряти будь-які показники тренувань. Ці датчики дають можливість заміряти відстань, пройдений маршрут, швидкість руху, фіксувати підйоми і спуски (навіть сходові прольоти), зберігаючи дані з можливість їх перегляду.

Спеціальні програми дозволяють вимірювати різні показники тренувань, будь то біг, їзда на велосипеді або плавання. При цьому, годинник обладнані датчиком серцебиття, який відображає пульс в режимі реального часу, можуть фіксувати фибрилляцию передсердь, а також нерегулярне скорочення серця, яке часто загрожує життю людини. Завдяки Apple Musiс, всі ваші плейлисти будуть доступні на Apple Watch 3, роби комфортніше пробіжки і прогулянки на свіжому повітрі. При підключенні до тренажера, який сумісний з годинником, буде можливо контролювати витрату калорій, пульс, пробіжку, роблячи результати максимально достовірними.

Оновлення та відмінності

З'явилося кілька нових циферблатів, а також циферблати з калейдоскопом. Увага в годиннику було приділено фізичній активності при їх використанні. Асистент Siri в перебігу дня повідомляє вам про нові досягнення, побитих рекорди або лає за лінь. Siri буде говорити через Apple Watch 3, завдяки новому процесору. Асистент тепер може відповідати вам крім повідомлень, голосом з динаміка.

Екран годин був виконаний за технологією OLED (з органічними світлодіодами), який комфортно використовувати при будь-якої інтенсивності світла, крім цього технологія енергоефективна, що подовжує час до підзарядки. Завдяки новим технологіям і збільшення швидкодії процесора і модулів Wi-Fi і Bluetooth, колір Вашого годинника практично не збільшений в порівнянні з попередніми версіями.

Одним з головних перетворень є оновлений двоядерний процесор W2, який могутніше за свого попередника на 70% і енергоефективніше на 50%. Підключення по Wi - Fi і Bluetooth на 85% швидше. Все це підтримує досить потужний акумулятор, якого цілком вистачає для повного дня роботи. Годинники повністю захищені від води, що дозволить не знімати їх навіть в екстремальних умовах вологості.

Коротко про головне

Найголовніші переваги Епл воч 3 і чому їх варто купити:

  • Корпус захищені від води і пилу, які може працювати при зануренні у воду до 50 метрів.
  • Барометричний датчик для виміру висоти.
  • Швидкий для своїх розмірів процесор, могутніше на 70% ніж Watch 2.
  • Велика кількість порад і підказок по догляду за своїм здоров'ям
  • Було покращено додаток «Тренування», яке обзавелася новим інтерфейсом і можливостями.
  • Спостереження за роботою серця в режимі реального часу.

Купити Apple Watch 3 можна в двох виконаннях: з підтримкою стільникового зв'язку або без. Apple зробили годинник стильними, надійними і простими у використанні, а завдяки великій кількості ремінців, можна підібрати під будь-який стиль.