Cart Link

Ремінці для Apple Watch

Компанію Apple можна назвати першими з тих, хто показав світу розумні годинник, але ми можемо з упевненістю сказати, що їх розумні годинник дуже швидко набрали популярність і стали кращими на ринку. Якщо говорити чесно, то компанія дуже любить продавати аксесуари для своїх гаджетів, в деяких випадках навіть більше ніж самі гаджети.

Для apple watch компанія придумала і випустила безліч різних ремінців, про які ми вам зараз і розповімо. Вперше apple watch світ побачив в 2014 і їх показали разом невеликою колекцією з ремінців. У колекцію входили найрізноманітніші ремінці, починаючи з гарних шкіряних закінчуючи спортивними з поліуретану різноманітних квітів. Спочатку змінних ремінців в продажу не було, ви могли лише використовувати той ремінець, який був з годинником при покупці, але в травні 2015 року ці фірми з'явилися в продажу.

Офіційні ремінці від Apple

На сайті Apple ви зможете подивитися на всі варіанти офіційних ремінців. Найдоступнішим з них є спортивний ремінець, виготовлений з поліуретану. На сайті пропонується вибір з 16 квітів. Цей ремінець застібається за допомогою зручної для вашої руки застібки pin-and-tuck. На офіційному сайті є не тільки спортивні ремінці, але і дуже навіть солідні, як наприклад ремінець з нержавіючої сталі. Він виглядає дуже солідно і застібає за допомогою магнітної застібки.

Також на сайті присутні і класичні ремінці із застібкою - «язичок». Наприклад, є самий звичайний шкіряний ремінець в коричневому і чорному кольорі або ремінець з венеціанської шкіри з магнітною застібкою, який доступний в чотирьох кольорах. Ще на сайті є ремінець з гладкої шкіри і в ньому використовується унікальна застібка, що складається з 2 складових. Існують також особливо міцні варіанти ремінців, зроблені з дуже міцної нержавіючої, стали. У цих ремінцях використовується застібка особливого виду «метелик». Практично всі ремінці доступні в двох розмірах - 42 і 38 мм, але є і виключення.

Люкс-колекція Hermès

В один прекрасний день світ побачив абсолютно нові ремінці для Епл вотч. Вони були ручної роботи та створені відомим брендом - Hermès. Вони були виконані зі шкіри та виглядали вже дуже шикарно. Після виходу цих ремінців в сторону Apple долинуло кілька закидів у тому, що цей вже занадто «luxury». Співпраця цих двох компанії «породило» кілька розкішних шкіряних ремешков.І відразу хочеться сказати, що якщо ви купуєте годинник відразу з таким ремінцем, то на їх металевих частинах є гравіювання Hermès, а також в них встановлені особливі електронні циферблати.

У висновку хотілося сказати, що співпраця компаній принесло багато плодів. Одним з них є прекрасні ремінці. Всього було створено три варіанти годин.

  • Double Tour - це перша модель і випущена вона тільки для жінок, так як доступна тільки в варіанті з розміром ремінця 38мм. Ця модель доступна в чотирьох кольорах.
  • Друга модель - Simple Tour може бути куплена як чоловіком, так і жінкою, так як випускається для корпусів 38 мм і 42 мм. У цій моделі є 3 можливих кольору для покупки.
  • Третя модель - Manchette це більш брутальний варіант, ніж ті, про які ми говорили вище і створений тільки для чоловіків. Також це єдиний ремінець, у якого немає варіантів кольору, так як він буває лише коричневого кольору.

Ремінці для Apple Watch від сторонніх виробників

Після анонса MFA сторонні виробники почали робити свої ремінці, які виходили на ринок і були дуже навіть непоганими. Просто їх випускали досить хороші бренди, адже не кожен зможе зробити все за вимогами Apple. Для звичайних покупців від цього теж є користь, адже це ремінці, виконані за стандартами Apple, але набагато дешевше, ніж офіційні ремінці. Деякі з таких ремінців набирали неабияку популярність.

І звичайно хочеться розповісти про двох дивовижних ремінцях, які створила далеко не Apple. Компанія AliveCor розробила ремінець з гладкою натуральної шкіри, який на перший погляд здається дуже простим, але це не про цей ремінець. Зі зворотного боку цього чудо ремінця знаходяться 2 електрода. Навіщо? Потім, що за допомогою них Епл Вотч робити ЕКГ. Тут звичайно не обійшлося і без спеціального програмного забезпечення. Але якщо це, правда працює то перед нами дуже крутий ремінець. Ще одним цікавим ремінцем є Reserve Strap - це ремінець з акумулятором для Apple Watch. Акумулятор в ремінці може похвалитися ємністю 200 мАг.

Зрештою, ви розумієте, що в світі дуже багато ремінців для Apple Watch і всіх їх нам не розібрати, але ми можемо сказати, що ви точно зможете знайти ремінець саме для вас. Деякі варіанти ремінців для Епл вотч ви можете купити прямо на нашому сайті.