Cart Link

Коротко про Apple TV

Apple TV - це ТБ-приставка, яка дозволяє максимально насолодитися переглядом відео або фільмів. Вона має досить широкий вибір програм, приємний для ока інтерфейс і швидкий відгук в продуктивності. Також має можливості перегляду відео в HDR і 4K якості, приставка дозволяє грати в ігри та програми з App Store через телевізор максимально зручно.

Apple TV

Дизайн

Зовнішній вигляд приставки не має великих змін від попередніх моделей і залишається виконаний в стилістиці мінімалізму відкинувши все зайве на корпусі. На перший погляд це маленька коробка виготовлена з чорного пластику. На задній панелі пристрою розташувалося 4 роз'єми: HDMI-вихід, роз'єм для Ethernet, для кабелю живлення і USB-C для сервісного обслуговування.

Apple TV задня панель

Компанія Apple вирішила повністю змінити ДУ-пульт, і тепер замість кільця-джойстика встановлена сенсорна панель. Крім панелі на пульті є п'ять кнопок, що відповідають за такі дії, як: регулювання гучності, зупинка / відтворення відео і виклик меню. Пульт так само здатний відстежувати своє місце розташування в просторі, що дає додаткову зручність в геймплеї, наприклад в гонках. Також є голосовий пошук, за допомогою якого з легкістю можна знайти Вас запит, не витративши багато часу як при на наборі запиту на екрані.

апаратна платформа

Усередині Apple TV 4 встановлений двоядерний процесор A10X Fusion на 64-бітної архітектури і графічним чіпом PowerVR Series 6XT c двома гігабайтами оперативної пам'яті. Внутрішню пам'ять пристрій одержав в обсязі 32-64 ГБ - в залежності від комплектації. Четверте покоління Apple TV працює на новій операційній системі, яка називається tvOS 11 - вона є звичайною модифікацією iOS під телеекрани.

Apple TV властивості

Якщо у вас є ще гаджети від компанії Apple, то вони з легкістю можуть синхронізуватися з вашим телевізором, за рахунок цього ви зможете переглядати відео або фото які зберігаються в пам'яті відмінюється пристрою.

Мультимедіа

Інтерфейс Apple TV 4 виконаний дуже гармонійно і легко, що дає користувачеві за лічені хвилини розібратися в його управлінні. Дану ТВ-приставку можна використовувати як караоке і аж до потужної ігрової консолі. Є невеликий ряд встановлених ліцензійних програм, але також доступна можливість їх скачування з iTunes, як безкоштовних так і платних додатків.

Apple TV з телевізором

Підсумок: чому варто купити Apple TV

Четверте покоління Епл ТВ вийшло відмінним: в дизайні практично немає великих змін але вони і не потрібно, адже суть швидше в його начинці, яка стала більш продуктивнішим і отримала новітні технології. Компанія порадувала новим ДУ-пультом, який не схожий на пульти попередніх моделей, він став більш зручний у використанні і також отримав ряд нових можливостей. Тому якщо ви шукаєте ТВ-приставку, а також є шанувальником продукції від компанії Apple, то ви просто не повинні пройти повз. Купити Apple TV ви зможете у нас на сайті за доступними цінами і оформити доставку в будь-яку точку України.