Cart Link
Apple Mac Pro Black (MD878)

Apple Mac Pro - потужність в практичності

Mac Pro - це те, чим компанія Apple пропонує вам замінити ваш персональний комп'ютер. Ця робоча станція призначена для користувачів, які займаються обробкою фото і відео. Робоча станція, яка вийшла в 2013 році стала краще не тільки всередині, а й зовні. Але головне не забувайте, що ви можете купити мак про на нашому сайті. Саме про нього ми вам зараз і розповімо.

Вишуканість і простота

Про новий дизайн можна сказати такі слова як: стильний, незвичайний, модний. Якщо порівняти його дизайн з дизайном стандартний комп'ютерів, то його можна назвати революційним. Новий дизайн Mac Pro 2013 нагадує турбіну літака, замість звичної всім "коробки". Циліндричний корпус, який зробили купертіновци вийшов дуже навіть компактним - діаметр склав 167 мм, при цьому висота станції дорівнює 251 мм, а вага вийшов приблизно 5 кг. Корпус виконаний з алюмінію з глянцевим покриттям. Колір корпусу темно коричневий, близький до чорного, а через покриття корпус здається майже дзеркальним. Робоча станція від Apple виглядає дуже красивою на тлі звичних нам ПК, але це і не дивно, адже сама компанія говорить, що професійна техніка повинна бути красивою. Дизайн мак про вражає, але це і не дивно адже це продукт компанії Apple.

Конфігурація, в якій немає нічого зайвого

З такими розмірами цей пристрій не займе багато місця на вашому робочому столі і одночасно прикрасить ваш інтер'єр. Що б не говорили, а через свої габарити станція нічого не втратила в продуктивності і працює в рази краще за своїх попередників. У Mac Pro 2013 встановлено процесори від Intel, сімейства Intel Xeon E5, а також дві професійні відеокарти від AMD. Є HDMI порт, який розміщений поруч з кнопкою включення.

Версій у мак про всього дві, але в кожній з версій є різні модифікації, і з цього ми отримуємо чималу кількість моделей. DDR3-1866 ECC це пам'ять, яку використовують в Mac Pro 2013, в молодшої моделі встановлено три таких модуля по 4 ГБ, коли в старшій їх уже 4. А тепер поговоримо про відеокарти в Mac Pro, і відразу хочеться сказати, що таких відеокарт більше немає ні в одному пристрої. В мак про встановлені дві відеокарти AMD FirePro. Якщо говорити про пам'ять для програм, то її теж досить, адже стандартний варіант мак про укомплектований SSD-накопичувачем на 256 ГБ, при бажанні можна замовити варіанти на 512 ГБ і 1 ТБ. При покупці Mac Pro 2013 ми отримаємо 4 порту USB 3.0, а також 6 портів Thunderbolt 2. Звичайно ж, ніхто не забув і про аудіовихід, в мак про їх два і він розміщені в самому верху панелі входів.

продуктивність

Перевіряти продуктивність цієї робочої станції потрібно лише на те, для чого вона призначена, адже не всі програми і програми зможуть задіяти всі її можливості. При перевірці продуктивності можна зіткнуться з такою проблемою, як відсутність спеціальних бенчмарков для робочих станцій, а в перевірках на тих що є результати можуть бути неоднозначні, адже не факт, що вони зможуть провести адекватну перевірку 12-ядерного процесора. Але не дивлячись на вищесказане, при перевірці на найпопулярніших тестах ви побачите дуже вражаючі результати. Продуктивність цього "маленького чуда" здивує навіть при вирішенні стаціонарних проблем з не оптимізованим під нього ПО.

Рівень шуму

Хотілося б звернути вашу увагу на те, що Mac Pro 2013 досить тихо працює, адже над охолодженням даного пристрою працює лише один вентилятор. Рівень шуму при звичайному навантаженні, якщо вірити виробникам, становить 12 дБА. Коли ж мак про працює на повну силу своїх можливостей, то рівень трохи піднімається, приблизно до 18 дБА. Хочеться відразу відзначити, що навіть 18 дБА вам буде важко почути.

висновки

В кінці хотілося б відзначити основні відмінності Mac Pro 2013 від всіх з нині існуючих комп'ютерів. На світовому ринку ви не знайдете нічого схожого на цей комп'ютер, так як він має свій унікальний дизайн. Одне з основних переваг даної робочої станції полягає в його тихій роботі, на сьогоднішній день він є самим тихим комп'ютером (з активним охолодженням). І безумовно ще раз відзначимо його високу продуктивність.

Де краще купити Mac Pro