Cart Link

Презентований в 2019 році Samsung A70 - найперспективніша модель серії «А». Оригінальністю, в порівнянні з попередниками, новинка практично не виділяється. Дизайн і матеріали корпусу збереглися без змін. Це звичні округлі грані і пластикові елементи. Відтінки: Coral, Blue, Black і White. Слід зауважити, дешевизна в цьому варіанті відсутня - тільки презентабельність і солідність.

Перші кроки до інновацій

За аналогією з лінійкою версія Galaxy A70 має лоток на 3 слота під флеш-накопичувач і 2 SIM-карти. Випускається в двох основних модифікаціях: 6/128 і 8/128 (обсяг оперативної / внутрішньої пам'яті в GB відповідно).

Головне, що отримав смартфон - це нові габарити. Практично фаблет з співвідношенням сторін 19,5: 9. Товщина рамок істотно зменшилася. Тому більш ефектно стала виглядати вся лицьова панель. Збереглася традиційна для бренду матриця дисплея Super AMOLED з розширенням Full HD + і функцією Always On Display. Як і сканер відбитку пальців - чіткий і досить швидкий.

Ще одна перевага апарату - ємність акумулятора, що збільшилася до 4000 mAh. При нещадящем режимі (гри, камера, відео, дзвінки та інші навантаження) його вистачає в середньому на 18-20 годин.

Головні характеристики і поновлення:

  • процесор запатентованої розробки Snapdragon 670 - 6 ядер кожен - 1.7 ГГц;
  • ОЗУ - 6 ГБ, частота двоканальної пам'яті - 1 866 МГц;
  • основна камера - 32 Мп з апертурою f / 2.2;
  • фронтальна - 32 на f / 2.0;
  • платформа - Android 9.0.

Усі найважчі ігри та програми не просто зчитуються, а працюють на максимальних налаштуваннях. Не поступається оперативності і зйомка - запис відео 4К здійснюється зі швидкістю 30 кадрів в секунду при дозволі збереження 2160p / 30FPS або 1080p / 240FPS. Був збільшений і кут огляду, що дозволяє знімати ідеальні панорамні кадри і Селфі.

Трохи про головне і про телефон

Інтерфейс і анімація в Samsung Galaxy A70 працюють на вищому рівні. Нічого не затримується і не відстає. Але збережено в рамках серії. Як і мультимедійний динамік, звучання якого фактично не змінилося. Роз'єми, бічні і центральні механічні клавіші - на колишньому місці.

Присутній тільки одне але. З виходом Samsung A70 2019 ринок заполонили аналоги і дублікати. Тому при бажанні купити оригінал по виправданою і істотно зниженою ціною звертайтеся в інтернет-магазин BigMag, де вам нададуть гарантії, доставку і обслуговування всіх придбань.