Store Reviews
Анастасія, дякуємо за відгук, були раді допомогти.
Доброго дня. Придбала у вас в магазині ТРЦ «Район»iPhone 15. Дуже задоволена))) Окремо хочу відмітити менеджера з продажу Володимира, просто неймовірний!
Дуже приємне спілкування, уважність до деталей і сервіс на всі 1000%.
Все пройшло ідеально — від замовлення до отримання.
Рідко зустрічаються настільки відповідальні та душевні люди.
Однозначно рекомендую!
Марта, дякуємо за відгук, були раді допомогти.
Телефон прийшов в ідеальному стані, коробка, зарядний пристрій, повний комплект, я багато разів замовляла телефон через інтернет який був у використанні але цей дійсно як новий, я дуже вдячна менеджеру Антону, дякую Вам, всім раджу, дуже приємно, що у наш є люди яким дійсно можна довіряти.
Ольга, дякуємо за відгук, були раді допомогти.
Вчора (24.12) була у магазині BigMag на Хрещатику. Дуже сподобалося обслуговування. Я вперше у цьому магазині. І він мене приємно здивував. Повністю всі мої дані з одного айфону на інший перенесли, на всі питання відповіли. Новий айфон ( хоча він і б/у) дуже класний) А ще там така атмосфера новорічна вже. Короче, ви круті!
Діано, щиро дякуємо вам за відгук! Нам дуже приємно, будемо раді знову бачити вас серед наших клієнтів.
Робимо з дружиною покупку в Bigmag не перший раз. Раніше замовляли iPhone 11 Pro Max. Вже більше року працює без нарікань. Цього разу замовляли Macbook Air M2. З певних причин ноутбук нам не підійшов. Персонал магазину пішов нам на зустріч і вирішив ситуацію найкращим чином. Дякуємо представникам сервісного центру і консультанту Сергію за швидку і приємну комунікацію.
Рекомендуємо магазин, будемо звертатись ще.
Ігор, дякуємо за відгук, були раді допомогти.
Вітаю,ніяк не можу зайти і написати відгук. купила телефон 2 тижні тому,довго обирала і з допомогою консультанта Валентина визначилась,дякую вам за чудовий телефон…Успіхів вам і процвітання❤️
Дякуємо за відгук, були раді допомогти.
Все класно, але на жаль коробка не була оригінальною також не було наклейки Apple, а так ніби все класно і сайт хороший та надійний! (Якби була хотя би наклейка було би 5 зірок)
Була в перше в bigmag, все дуже сподобалось, дуже швидко та якісно) телефоном довольна ) рекомендую
Альона, щиро дякуємо за відгук.
Купував у цьому магазині Iphone 15 Pro Max на 1 тб 4 місяці тому. З телефоном все супер, майже як новий. Персонал на висоті. Зателефонував о 16 годині, дізнався нюанси по цьому телефону, відразу оформили замовлення, і наступного дня апарат був у мене. Досі дуже задоволений покупкою)
Руслан, дякуємо за відгук, користуйтеся із задоволенням.
Хороший магазин, великий вибір і приємні ціни. Швидке обслуговування, якісні телефони, рекомендую!
Аліна, щиро дякуємо за відгук.




























Придбала айфон 13 про в магазині на Дерибасівській 33, Купила iPhone 13 Pro — дуже задоволена. Телефон працює швидко, нічого не зависає, екран яскравий і дуже плавний. Камера робить якісні фото та відео, особливо добре в різному освітленні. Батареї вистачає на цілий день. Зручно лежить у руці та виглядає дорого. Загалом — дуже вдалий і надійний телефон. Привітні продавці. Дякую вам за вашу роботу