Cart Link

iPhone 14 Plus бу: головні характеристики

iPhone 14 Plus бу - це можливість одному з перших протестувати найбажанішу новинку на ринку гаджетів і трохи заощадити. Модель нічим не відрізнятиметься від тієї, яка лежить ще у плівці. Гарантовані відмінні технічні характеристики та ідеальний зовнішній вигляд. Цей телефон порадує покращеними функціональними можливостями, практичністю та ідеальною якістю селфі, а також відео 4К.

Докладніше про можливості камери

iPhone 14 Plus купити багато мріють, якраз для того, щоб можна було створювати ідеальний контент для соціальних мереж і дивувати всіх дуже гарною деталізацією, насиченістю, відсутністю шумів.

Виробник заявляє, що в цій моделі він удосконалив технологію обробки фото, тому навіть при дуже слабкому освітленні вони будуть виглядати професійними. До речі, якщо раніше лише основний модуль уловлював велику кількість світла, то тепер це може робити і надширококутна камера. Тестування довело, що знімки стали за якістю в 2,5 або 3 рази краще, незалежно від того, в який час вони були зроблені.

Айфон 14 Плюс бу вміє створювати плавні відео, зняті під час руху. Цей гаджет дозволить легко ділитися різними враженнями. Це можливо, якщо знімати відео в режимі "Дія". Завдяки йому не буде видно, сто тремтять руки і буквально на ходу можна буде знімати найважливіші моменти життя.

Айфон 14 Плюс купить варто ще й через вбудований кінематографічний режим. Якщо хтось хоче створювати свій унікальний контент, йому варто задуматися про вибір саме цього гаджета. Виробник заявляє, що представлена ​​модель може записувати відео 4К зі швидкістю 24 кадри на секунду. Це підходить і для традиційних історій для соціальних мереж, і для створення власного фільму. До речі, оновлений режим вміє автоматично фокусувати модуль на важливих об'єктах сцени або змінювати фокус для більш глибокої передачі картинки. Деякі знаменитості навіть знімають свої кліпи на такий гаджет, що свідчить про найвищий рівень якості. На Айфон 14 Плюс бу ціна встановлена ​​нижче, ніж на професійну камеру, тому почати шлях кінематографії можна прямо зі смартфона.

Окремо варто виділити ще й можливість створення ідеальних селфі. Виробник оснастив модель технологією TrueDepth, що покращує портретні фото при поганому освітленні. Ще тепер можливе одночасне фокусування відразу на кількох об'єктах. Так можна буде зняти крупний план або зробити групове селфі. Ще виробник на відео, фото мінімізував шуми і на 38% поліпшив деталізацію готової картинки, тому встановлена ​​компанією-розробником на iPhone 14 Plus ціна цілком аргументується.

Про автономність

Відомо, що телефон без підзарядки може працювати весь день і навіть більше. У цієї моделі одні з найкращих показників. Гаджет у нормальному режимі функціонує до 26 годин, а якщо експлуатувати його менше, то цілих 30. Це на кілька годин більше, ніж раніше пропонував виробник у своїх попередніх моделях, що великий плюс. Домогтися поліпшення показника автономності можна тому, що у гаджет виробник вбудував новий чіп. Його ядра відрізняються підвищеною енергоефективністю.

Чому вигідно купувати iPhone 14 Plus бу «Біг Маг»?

Вы хотите приобрести iPhone 14 Plus, но бюджет ограничен? Ни к чему переплачивать за новинку, ведь можно взять модель бу. Поскольку телефон появился совсем недавно, нет ничего страшного в том, что им кто-то пользовался. Все заложенные производителем характеристики сохранены. В интернет-магазине «Биг Маг» продаются лучшие смартфоны бу. Консультант предварительно предупредит вас о любых имеющихся нюансах, поскольку мы очень ценим прозрачность отношений с клиентом, доверие. При этом, гарантируем, что в наличии нет телефонов с чрезмерно заметными визуальными дефектами. Вы можете приобрести бу смартфон и другие будут думать, что это дорогостоящая новинка.

У нас продается Айфон 14 Плюс на 128, 256, 512 Гб и на 1 Тб. Объем зависит от того, сколько вам нужно памяти, но сразу обратим внимание на то, что от этого варьируется и финальный ценник. Если вы хотите что-то уточнить, то обращайтесь к одному из наших менеджеров. Консультируем по телефону абсолютно бесплатно.

У нас клиенты могут расплачиваться, как онлайн при помощи карты, так и просто наличными средствами при получении. Те покупатели, которые территориально находятся в Киеве, могут самостоятельно приехать на нашу точку и забрать товар без дополнительной оплаты. За курьерскую доставку по городу придется дополнительно заплатить. В остальные регионы страны мы отправляем телефоны только почтой. Гарантируем качественную упаковку и быстрые сроки.


Whatsapp
Замовити через telegram