Поздравляем! Вы нашли секретную зону на сайте. Здесь Дедушка Мороз спратял промокод со скидкой на все Apple б/у. Введите этот промокод New-Year при оформлении заказа и получите супер-скидку.
New-Year
Cart Link

Шукайте де продати Apple iMac БО в вашому місті?

iMac завжди стояв особняком на тлі звичайних персональних комп'ютерів. Ці машини дуже цінуються своїми користувачами за їх чудовий дизайн і бездоганна якість зображення. Будь-екран iMac це найкраще поєднання контрасту і яскравості, саме тому його вибирають для роботи з фото і відео редакторами.

Apple з кожним роком оновлює свій модельний ряд персональних комп'ютерів, роблячи їх більш досконалими. Але це не означає, що люди викидають свої аймак БО. Багато користувачів їх оновлюють на нову модель, а стару продають. Зазвичай такій техніці вже по кілька років, і в чомусь вона може втратити свою актуальність. Наприклад, відеокарта, яка більше не актуальна, або мала кількість оперативної пам'яті, а якщо апарат досить старий, то вже і процесор буде слабенький. З'являється головне питання, де його можна продати? Apple iMac БО в Києві буде цікавий дуже багатьом. В першу чергу цікавляться екраном і фірмою, простотою роботи на ньому і прекрасної операційною системою. Але таку річ актуально продавати не на базарах, а в спеціальних магазинах. Інтернет магазин Bigmag якраз один з таких.

Хочете купити БУ iMac в Україні, але не знаєте де?

Відповідь очевидна, такий пристрій можна придбати у нас. Вся вживана техніка проходить ретельну перевірку перед продажем. Наш сервісний центр робить діагностику кожної моделі, що б покупець був впевнений в своїй покупці. Більш того, магазин дає гарантію на ремонтні роботи на протязі 14 днів, хіба ринок або інтернет дошка оголошень можуть надати Вам таку послугу? Крім того, на ринку дають дуже маленьку ціну, тоді як на інтернет майданчиках з продажу безліч непорядних людей.

Коли ми купуємо у клієнта його iMac б / у, ми ретельно перевіряємо його на дефекти і працездатність. При купівлі або продажу техніки в нашому магазині ви маєте кілька значущих переваг:

Безпечна угода, виключена афера як у випадках з інтернет дошкою продажів

Можлива як покупка, так і продаж з обміном БО техніки Apple

Зручне місце розташування

Великий вибір нової техніки

Гарантія навіть на БО техніку 14 днів

Робота магазину 7 днів на тиждень

Чим краще зовнішній вигляд і комплектація, тим дорожче виходить кінцева вартість. Але крім самого продажу наші клієнти можуть скористатися обміном. Ви просто приносите свій пристрій і з певною доплатою міняєте старий мак на новий комп'ютер з гарантією, а можливо і був у вжитку лише більш потужний.

Whatsapp
Замовити через telegram