Cart Link

Як продовжити термін служби батареї б/у iPhone: корисні поради

Вступ

У цій статті ми розглянемо важливу тему, як правильно заряджати свій iPhone, щоб продовжити термін служби батареї айфона, а також дамо поради, як заощадити батарею телефону. Ви можете дізнатися багато корисної інформації від наших експертів, тим самим запобігши швидкому розряджанню акумулятора вашого iPhone. Можливо не всім відомо, але термін батареї на пряму пов’язаний із її “хімічним віком”. Це не означає що сама по собі батарея в айфонах з часом втрачає місткість, на це впливають інші чинники, основним із них являється “кількість циклів заряджання”. Завдяки нашим порадам будь-який користувач айфона може уповільнити процес хімічного старіння та продовжити термін служби акумулятора свого пристрою.


Коли батарея в Айфоні починає втрачати ємність?Дуже важливо знати та розуміти, що батарея iPhone не вічна, а розрахована на 500 повних циклів заряджання. Якщо в роках, то це десь від 1-го до 2 років активного користування айфоном. Саме після закінчення цих циклів і відбувається зниження ємності акумулятора на 15-20%. Коли ваш айфон починає швидко розряджатися і втрачає продуктивність, значить його ємність є меншою за 80%, в такому випадку акумулятор вже не може витягувати потужність процесора. На жаль це природне старіння, якому не можливо запобігти. Проте можна сповільнити, завдяки нашим порадам ви зможете зменшити знос батареї на айфоні. Дочитайте статтю до кінця, після чого дотримуючись наших рекомендацій батарея в вашому iPhone прослужить набагато довше.


Як правильно заряджати Айфон?Почнемо з основних помилок при зарядці iPhone, як не потрібно робити. Головним ворогом акумулятора під час заряджання є її перегрів. Рекомендуємо не заряджати телефон в товстому чохлі та під сонячними променями. Не ставте на зарядку, якщо є підозри, що в Lightning роз’єм потрапила вода. Потрібно включати функцію оптимізація заряджання, завдяки їй система вчиться передбачати, коли ви відключаєте айфон з зарядки, та в який час доводиться заряд до 100%. Коли акумулятор повністю заряджений, хімічні реакції в ньому відбуваються максимально активно, в такому стані батарея швидше втрачає свою місткість. І тут не забуваємо про цикли зарядження як і є обмежені, тому краще не допускати таких випадків. Звісно якщо не часто ставити телефон на зарядку перед сном, це не сильно вплине, але при постійному такому способі, коли батарея на 100% вже заряджена ще перед вашим пробудженням, це досить швидко зашкодить і вплине на ємність акумулятора. Також рекомендуємо використовувати тільки оригінальні кабелі та пристрою від виробників з позначкою MFi, які є перевіреними.


Способи збереження заряду акумулятора iPhone.Вище повідомляли про перегрівання айфона, але все одно повторимося, не перегрівайте телефон. При +35 градусах і вище ризиковано експлуатувати, а особливо заряджати iPhone. Це може призвести до зниження місткості акумулятора. Сам виробник Apple рекомендує температуру для користування смартфоном від 16 до 22 °C. Не всі користуються функціями оптимізації, але саме вони можуть продовжити роботу батареї. Для прикладу можна:

  • Зменшити яскравість екрана, або включити автоматичне налаштування. “Налаштування” > “Екран і яскравість”. Або центр керування (протягніть екран знизу вгору) > деактивуйте функції, клацнувши по них.
  • WiFi замість мобільного інтернету. Коли є можливість використовувати WiFi бажано нею скористатися. Тому що Wi-Fi набагато менше споживає заряд батареї, ніж мобільний інтернет.
  • Заборонити програмам перевірку у фоновому режимі. Для цього потрібно перейти в “Налаштування” > “Загальні” > “Фонове оновлення” > натисніть «Вимкнено» відразу для всіх програм або деактивуйте перемикачі до кожної окремо.

Ну і звісно методом який допоможе зберегти батарею в айфоні є оновлення IOS до актуальної версії. В нових версіях є виправлення помилок зв’язані з оптимізацією системи. Не варто забувати і про режим енергозбереження, ця функція може продовжити роботу акумулятора. Система пропонує вмикати його коли рівень заряду становить менше ніж 20% та пізніше до 10%. Ми рекомендуємо включити його в ручну в “Налаштування” > “Акумулятор”. У цьому режимі оптимізується продуктивність айфона та знижується яскравість. А додатки припиняють оновлюватися у фоновому режимі, анімація зводиться до мінімуму.


Висновки

Отже, перейдемо до висновків, вище були наведені приклади того як саме втрачає ємність акумулятор в айфоні, та способи як цьому запобігти. Щоб iphone правильно заряджався потрібно використовувати тільки оригінальні кабелі та блоки, або схвалені пристрої сторонніх виробників. Не дозволяти нагріватися телефону, знімати чохли перед зарядкою. Не доводити айфон до повного розрядження, також бажано не доводити до 100%, тому що це призводить до зменшення циклів заряджання. Потрібно користуватися вбудованим функціоналом, який допомагає оптимізувати роботу айфона, та збільшує життя батареї. В основному якщо дотримуватися цих рекомендацій, батареє в iPhone послужить вам не один рік.

Про BigMag:
<strong>10 років</strong> на ринку України
10 років на ринку України
Більше <strong>100.000 клієнтів</strong>
Більше 100.000 клієнтів
1000+ відгуків на Google, середня оцінка 4,6*
Аудитирія в Instagram 117.000 та TikTok 112.000