Cart Link

Чому не заряджається айфон?

Смартфони настільки щільно увійшли в наше життя, що багато хто не уявляє, як можна обійтися без улюбленого гаджета, навіть деякий час. Коли телефон виходить з ладу - це завжди розлад, злість, а іноді і паніка. Для безлічі людей смартфон не просто пристрій для здійснення дзвінків, а цілий світ, в якому переплітаються робота, навчання, соціальні зв'язки і багато іншого.

Після довгого і насиченого дня хочеться відпочити і провести вечір за переглядом фільму або улюбленого серіалу, головне, не забудьте поставити заряджатися гаджет. Але, на жаль, ваш iphone Неможливо зарядити телефон. Здивування змінюється панікою і багато тут же починають шукати рішення в інтернеті на першому-ліпшому сайті. Важливо знати, що не всі поради корисні, а деякі дії можуть навіть посилити проблему.

Які причини неполадок

Так чому iphone показує заряд але не заряджається? Може бути безліч причин, за якими пристрій перестало реагувати на якісь дії. У цій статті ми зібрали деякі з них, плюс покрокове керівництво вирішення даної проблеми. Якщо у вас не вийшло усунути проблему самому, необхідно звернутися в сервісний центр, де кваліфіковані фахівці зможуть відремонтувати телефон. Не намагайтеся діяти самостійно, так як наступний ремонт може обійтися надто дорого.

 

глибокий розряд

Кожному власнику iphone необхідно знати, що не варто допускати повне розрядження телефону, так як в пристроях варто літій-полімерна батарея, яка розрахована на певну кількість часу роботи. Коли власник ігнорує попередження і продовжує користуватися гаджетом до повного відключення, згодом батарея може повністю втратити здатність утримувати заряд. Можливість короткого замикання зростає в рази.

Необхідно тримати заряд батареї в межах від 85 до 20, 15%, так як довгий заряджання, теж не кращим чином позначитися на житті вашого телефону. Якщо старіші моделі iphone (5, 5s, 6, 6s, 7) не заряджаються, можливо, прийшов час замінити акумулятор. Деякі власники пишуть, що поміняв батарею на iphone 6 Неможливо зарядити телефон акумулятор зовсім, значить придбаний товар був зі шлюбом або не сертифікований. Важливо пам'ятати, що купувати товар потрібно тільки у офіційних дилерів apple, і тоді такі проблеми у вас не виникнуть.

Збій програмного забезпечення Айфона

Одна з можливих і досить таки частих причин, коли Неможливо зарядити телефон iphone, це збій в програмному забезпеченні. До відома користувачів: підключається джерело живлення не передає заряд до акумулятора телефону безпосередньо. Заряд подається на спеціальну плату з контролером, передає команду безпосередньо в програму телефону. У свою чергу, програма дає дозвіл на зарядку батареї.

У разі, коли ПО некоректно встановлено або зависло, програма, що подає команду на контролер, не виконується.

Якщо проблема в неправильно встановленому ПО, буде необхідна повне перезавантаження пристрою, яку називають жорсткою. Необхідно разом натиснути кнопки HOME і POWER і не відпускати їх 30-35 секунд. Важливо дочекатися моменту, коли згасне екран. Цей метод може не тільки вирішити проблему з акумулятором, коли Неможливо зарядити телефон айфон, а й вилікувати телефон від швидкого розрядження батареї.

Запилення і забруднення контактного роз'єму

Сама банальна причина, коли айфон Неможливо зарядити телефон, може полягати в забрудненні самого роз'єму або в окисленні його контактів. Багато власників дивуються, чому не заряджається айфон, не підозрюють, скільки бруду і пилу може набитися в порт lightning. Можна спробувати самому усунути забруднення, але якщо не впевнені, чи впораєтеся ви самостійно, краще віднести гаджет до фахівця. Ні в якому разі не варто прочищати lightning голкою або ще якимось металевим предметом, ви можете пошкодити контакти, що потребують дорогого ремонту.

Візьміть звичайну зубочистку і без надмірного зусилля проведіть всередині роз'єму. Намагайтеся не відламати кінчик зубочистки, а то до запиленню додатися ще й чужорідний предмет, який буде проблематично отримати. Якщо після прочищення айфон показує зарядку але не заряджається, можливо окислення контактів порту lightning. В цьому випадку зверніться до сервісного центру.

Несправний USB порт

Багато власників смартфонів звикли працювати на телефоні і ноутбуку одночасно, заряджаючи їх від usb ноутбуків, що значно полегшує сам процес зарядки і телефон завжди перебувати під рукою. Чому айфон Неможливо зарядити телефон від ноутбука, коли ще недавно все було в порядку? Перевірте справність всіх usb портів іншим телефоном, так як деякі роз'єми можуть перестати подавати живлення. Деякі порти можуть давати заряд менше, ніж потрібно iphone для старту підзарядки, що і є ключовою проблемою. Стандартний зарядний пристрій дає 1-2 А чи 5 V, деякі ноутбуки здатні видати напруга всього 0,5 А, що природно не вистачить для старту. Що робити, якщо айфон Неможливо зарядити телефон від всіх портів ноутбука? Спробуйте зарядити пристрій безпосередньо, через шнур живлення і звичайної розетки. Можливо, проблема криється в самому ноутбуці.

Несправне зарядний пристрій або кабель живлення

Зарядний пристрій, насправді, досить таки крихка річ і при неправильному використанні, може легко вийти з ладу. Якщо ви не звикли акуратно скручувати кабель, врешті-решт, контакти, що знаходяться під захисною оболонкою можуть зламані і не пропускати заряд. Якщо ваш айфон коштує на зарядці але не заряджається, перевірте кабель живлення.

Важливо пам'ятати, що купуючи не його оригінальне зарядний пристрій, ви робите велику помилку. Чи не сертифікований товар може працювати некоректно і пошкодити iphone до стану, тільки викинути, так як не виключено коротке замикання. Візьміть оригінальний зарядний пристрій у одного або зверніться в сервісний центр apple, де ви зможете перевірити роботу смартфона. Там же, ви зможете придбати оригінальний або сертифікований кабель живлення, якщо проблема криється в ньому.

Вийшов з ладу акумулятор

Якщо ви зіткнулися з проблемою, коли айфон Неможливо зарядити телефон і не включається, можливо, акумулятор витратив весь запас своєї роботи. При неправильної, довгої зарядки або частої повної розрядки в нуль, термін служби акумулятора швидко скорочується. Так само, потрібно пам'ятати, що все батареї будь-якого телефону не вічні і вимагають заміни. Власники iphone, яким вже кілька років, можуть зіткнутися з проблемою виробленого акумулятора, що вирішується його заміною.

Ви можете самостійно замовити батарею і замінити її, подивившись інструкції на сайтах або на YouTube. Але для таких маніпуляцій потрібні необхідні інструменти і певна вправність. Якщо у вас немає спеціальних дрібних викруток, не використовуйте ножі, шпильки йди пилки для нігтів. Ви можете пошкодити гвинти, якими скріплено корпус або зламати їх. Зверніться в сервісний центр, там вам зможуть поміняти батарею в лічені хвилини.

«Даний кабель або аксесуар не сертифікований»

Чому айфон Неможливо зарядити телефон, а на екрані з'явилося повідомлення про ненадійний даного аксесуара або кабелю? Ви придбали не сертифікований товар в надії заощадити. Ви можете пробувати відключати iphone від зарядки або спробувати підключити пристрій до ноутбука. Через ноутбук закрити спливла вікно і знову включити кабель. У деяких випадках це може допомогти, але ваш гаджет не захищений від короткого замикання або сильного перегріву, що трапляється досить часто, при спробах заряджати апарат від зарядки, яка не пройшла сертифікацію.

Якщо вам зараз не по кишені оригінальний адаптер, придбайте сертифікований товар з позначкою «зроблено для apple або зроблено для iphone» і ви зможете без побоювання користуватися даними аксесуарами. Пам'ятайте, що купуючи товар у офіційних дилерів, ви убезпечите свій iphone і забезпечите себе від дорогого ремонту.

Що робити якщо жоден рада не допоміг

Сталася біда, айфон виключився і не заряджається? Ви завжди можете звернутися в наш сервісний центр, BIGMAG сервіс . Кваліфіковані фахівці завжди прийдуть до вас на допомогу і дадуть відповідь на всі питання. Ми зможемо усунути проблему і вдихнути життя в ваш iphone, запропонувати оригінальні аксесуари та порадити, як правильно обслуговувати ваш апарат. Важливо пам'ятати, що не варто самому намагатися виправити неполадки, намагаючись докласти для вирішення описаної ненадійних джерел. Тільки фахівець може провести якісну діагностику та вирішити проблему вашого апарату.

Товари, які можуть Вас зацікавити:

Про BigMag:
<strong>10 років</strong> на ринку України
10 років на ринку України
Більше <strong>100.000 клієнтів</strong>
Більше 100.000 клієнтів
4 магазини в Україні
1000+ відгуків на Google, середня оцінка 4,6*
Працюємо <strong>7 днів</strong> в тиждень та <strong>12 годин</strong> кожен день
Працюємо 7 днів в тиждень та 12 годин кожен день
Аудитирія в Instagram 117.000 та TikTok 112.000
Whatsapp
Замовити через telegram