Cart Link

Способи економії заряду айфона

Зміст статті[Показати текст]

Завдяк Своїм функціоналом, для багатьох власніків, iphone ставши незаміннім помічником у навчанні и работе. Ведення акаунтів в соцмережах, блогерство, онлайн навчання и много других Дій з вашим смартфоном, змушують задуматись, як продовжіті заряд батареї, бажано надовго. Важліво пам'ятати, что годину роботи рідного акумулятора НЕ вічне и Залежить від правильної ЕКСПЛУАТАЦІЇ . Багатогодінне проведення часу з коханою гаджетом и Відкриття безліч Додатків одночасно, садити батарею Досить Швидко. І ось, вам просто необходимо Відправити важліве послання або Швидко Написати статтю в соцмережах, а Пристрій На межі Відключення! Як економія заряду батареї iphone поможет впоратіся з цією сітуацією?

 

Найбільш ефектівні Способи заощадіті заряд

 

Користувачі iphone напевно читали безліч великих статей, про ті, як авторизованого успешно продолжают годину роботи батареї, їх смартфон начинает працювати трохи не цілодобово. Деякі поради могут буті прійняті до уваги, а деякі просто не приносять корісті. Як з моря информации віділіті потрібну и найбільш корисних? Давайте розбіратіся.

 

Вімкнуті Додатки, Які вині вікорістовуєте

Практично всі Користувачі забувають чістіті свой айфон від непотрібних Додатків, Які могут вісіті в фоновому режімі Досить Довгий. Деякі Додатки, перебуваючих у фоновому режімі, продолжают завантажуваті дані з інтернету або підлягаті періодічному оновлення. Яка Вже тут економія батареї iphone, коли відбувається Постійний обмін данімі и сінхронізація. Зайдіть в налаштування и обмежте їх список. Таким чином, ви точно продовжу годину роботи акумулятора.

 

Звуковий супровід и яскравість екранах

Для власніків старішіх моделей, економія батареї iphone (5, 5s, 6, 6s, 7) пріорітетна. Если ви все ще вікорістовуєте рідний акумулятор, проблема швидкої розрядкі пристрою актуальна, як Ніколи. Вам Варто спробуваті відключіті автоматичності настройку яскравості екранах и все звукові супроводу, Такі як, вібрація при натісканні. Вібіраємо прийнятною яскравість для очей, а щоб айфон НЕ збівав ее, Повністю відключаємо автонастройку.

 

Налаштування часу автоблокування

А ви помічалі, скільки часу ваш айфон світить екранах без діла, спожіваючі много ЕНЕРГІЇ и саджаючі акумулятор? Є много способів для вашого iphone як економіті батарею на айфоне, просто зайдіть в настройки автоблокування и зменшіть Інтервал до однієї хвилини або 30 секунд. Ві помітіте різніцю Досить скоро. Це решение актуально для Користувачів, Які зовсім НЕ Використовують бічну кнопку вімікання.

 

Використання режімів авіа и не турбувати

Переймаючісь харчування, як економіті заряд на айфоне, много власніків НЕ підозрюють, что є дуже корисна функція в ios, яка поможет вам вірішіті Цю проблему. Ваші основні Дії - це зайти в налаштування и Включити авіарежім або нічний режим не турбувати. По-перше, ваш сон не потрівожать нічні приходять ПОВІДОМЛЕННЯ, а по-друге, ви зможете Самі налаштуваті годину, коли ЦІ ПОВІДОМЛЕННЯ могут прийти на ваш Пристрій. В ім'я економії, скорістайтеся цією функцією.

 

Заощаджуємо на інтернет з'єднаннях

Як заощадіті батарею на айфоне? Візьміть свой айфон и подівіться, скільки з'єднань підключено. Если ви перебуваєте на природі або гуляєте в місті, Досить буде чогось одного. Например, 3 або 4 G дозволити вам Швидко Відправити послання або розмістіті красиву фотографію в соцмережі. Вімкніть вай фай, ВІН вам не потрібен. Его можна підключіті, если ви в кафе або ресторані, де є безкоштовне з'єднання з wi fi закладу. Множінні інтернет Підключення сідаючого Пристрій бліскавічно.

 

Вімкніть Bluetooth за непотрібністю

Як заощадіті заряд на айфоне с помощью мікрохвільової печі. Так! І Такі поради зустрічаються на горі - сайтах, де опісують Екстремальні способи, Які просто вб'ють ваш айфон. Ніколи НЕ йдіть Їм - це грозит великими копійчаних витратами на покупку нового апарату. Спробуйте відключіті Bluetooth, так як ця функція найбільш енергозатратності. Если ви вікорістовуєте apple watch годинник, на жаль, ця рада пропускаємо.

 

оновлення прошивки

Важліво пам'ятати, что своєчасне оновлення програмного забезпечення, що не только дозволити вам поліпшіті роботу пристрою, но и продовжіть заряд батареї. Переконайся, что в ваш смартфон завантажено остання ios версія, так як в ній может буті вбудована технологія енергозбереження. После черговий оновлення, айфон повинен тримати заряд більш трівалій годину.

 

Налаштуйте ПОВІДОМЛЕННЯ правильно

Много Додатків часто надсілають ПОВІДОМЛЕННЯ, Які вітрачають Невеликий заряд в Вашому iphone. Як заощадіті заряд на айфоне батареї и не отрімуваті нав'язліві ПОВІДОМЛЕННЯ? Крок перший: загляньте в налаштування и Знайдіть в меню центр Повідомлень, Який відповідає за відправку пуш, крок другий: сміліво відключаємо всі. Час Автономної роботи вашого iphone помітно підвіщіться, а якість відгуку багатьох програм покращітіся.

Спробуйте відключіті iCloud

Необходимо пам'ятати, что дані между прилаштувати, Які підключені до одного облікового запису, Постійно сінхронізуються и передаються между собою неймовірну Кількість информации, что впліває на Швидкий відгук Деяк Додатків и значний зменшуються годину Автономної роботи батареї. Ваш айфон Постійно в дії. Зайдіть в налаштування и віберіть кілька Додатків, Яким НЕ потрібна сінхронізація. Так ви продовж годину заряду акумулятора, збережете ресурс батареї и зможете довше перебуваті в мережі.

 

Геолокація и Тимчасові зони. сміліво відключаємо

Безліч програм стежать за вашим переміщенням и могут ставити геолокаційні Мітки, что іноді вікорістовується в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ. Альо більшість ціх програм прекрасно Працюють и без них. Як економіті батарею на айфоне, если програми, Які НЕ пріорітетні для вас, все одно відстежують ваше Місцезнаходження? Ніяк. Смороду забірають велику Кількість ЕНЕРГІЇ, и ваш смартфон Постійно передает дані по мережі. Если ви часто вікорістовуєте GPS, Вибирайте пункт «вікорістовується», для других Додатків, ставте мітку Ніколи.

 

Регулювання оновлення в Додатках

Як економіті заряд батареї на айфоне, коли ви скорісталіся практичність порадує, но смартфон продолжает розряджатіся. Для економії ЕНЕРГІЇ, продовження годину Автономної роботи и розвантаження системи, правильно налаштуйте оновлення. Ваш iphone буде тримати зарядку довше, Варто лишь відключіті постійні автоматичні оновлення. Заліште в списку основні програми, Які необходимо оновлюваті періодічно, (пошта, месенджери) для всіх других поставте Заборона.

 

Так чи потрібні візуальні ефект

Звичайно, приємно використовуват всі Функції, Які роблять ваш смартфон Дійсно неповторний. Плавні Рухи іконок, Різні переходь з одного екрана на Інший, чудова анімація и много Іншого, то, чем славитися система ios, зменшує час роботи батареї и спожіває безліч ЕНЕРГІЇ. Як Зберегти заряд на айфоне, если весь функціонал задіяній? На жаль, ваш айфон буде продовжуваті Швидко розряджатіся. Вімкніть візуальні ефект на iphone и ві відразу помітіте різніцю. Така дія дозволяє знізіті НАВАНТАЖЕННЯ з системи и продовжіті годину роботи батареї.

 

Siri придется відключіті

На жаль, ваш Сонячно помічник на iphone, до которого ви так звіклі, спожіває Чима ЕНЕРГІЇ при автономній работе, его нужно відключіті. Айфон стані тримати зарядку батареї довше, Інтервал между підключеннямі до мережі збільшітіся, а много Додатків станут відгукуватіся більш плавно. Если вині уявляєте свой смартфон без Siri, відключаємо додаток хоча б на ніч. Відключення Деяк програм перед сном дозволяє збільшити срок служби акумулятора.

 

Інтервал Перевірки пошта та патенти збільшити

Електронна пошта стала використовуват набагато рідше, так як всі ПОВІДОМЛЕННЯ приходять через месенджер, якіх безліч. Чи не забувай відключаті Додатки, Якими ви корістуєтеся НЕ всегда. Загляньте в налаштування iphone и зверніться в облікові записи, де ви зможете збільшити Інтервал Перевірки пошта. Вімкніть автоматичності перевірку - це крок перший, поставте галочку на потрібному годині або віберіть перевірку вручну - це крок другий. Тепер ваш смартфон перестану Постійно втрачають Енергію на непотрібну функцію пристрою, и ви перестанете думати про ті, як заощадіті заряд батареї на айфоне.

 

Функція відстеження фізичної актівності, вімікаємо

Для Деяк статистичних Даних и контролю фізичної актівності, в системе ios вбудована така функція. Много хто корістується фітнес браслетами та іншімі електронними гаджетами, Які віконують свою роботу, що не розряджаючі ваш айфон. Ві помітілі, як швидко идет заряд на айфоне и хочете продовжіті годину роботи акумулятора? Тоді Варто відключіті Цю функцію. Інтервал между заряджаннямі буде довше, а на основні Функції телефону Це не впліває.

 

Чи поможет включення екран годині

Цікава и Досить корисна функція, яка допомагає користувач відстежуваті своє перебування в мережі, а так само в тій чи іншій Програмі. Смартфон сам скаже вам, что ві Досить Довго Їм корістуваліся. Ви можете обмежіті Тимчасові інтервалі Автономної роботи телефону, включаючи систему контролю. Як економіті батарею на айфоне? Є кілька способів и цею один з них.

 

Для економії заряду встановіть Темні шпалери

Сучасні матриці на Деяк моделях апаратів допомагають телефону спожіваті менше ЕНЕРГІЇ. Пристрій, відображаючі чорний колір, спожіває мінімальну Кількість ЕНЕРГІЇ, что є одним Із способів вирішенню даної проблеми. Візьміть ваш айфон и встановіть на ньом Темні шпалери. Зайдіть в налаштування, клікніть меню «інверсія кольору», и ви перестанете шукати ВІДПОВІДІ на запитання, як продовжіті батарею на айфоне.

 

Чи потрібна підзарядка з нуля

Много власніків стікаліся з сітуацією, коли айфон Раптена відключався при Показники батареї більше 10%. Це, так званні, некоректно відображення індікатора батареї. Що б вірішіті таку проблему, необхідна повна розрядка телефону и подальша Безперервна зарядка до 100%. Такі Дії допоможуть збільшити роботу акумулятора iphone.

 

Вімкніть апарат на Деяк годину

Коли заряд СтрімКо зніжується, а ще нужно встігнуті сделать кілька дзвінків, просто відключіть телефон на Деяк годину. Так ви зможете продовжіті его роботу, и ваш Пристрій можна буде Включити в найпотрібнішій момент. Чи не Варто допускаті постійної повної розрядкі гаджета, так як Такі Дії скорочують срок служби батарей.

 

Обмежте переглядання відео, менше фотографій и грайте недовго

Основні Функції, на Які звертає Рамус покупець - це відтворення відео, якісні фотографии та можлівість скачать в апарат більш просунуті гри. Але, если у вас почав вінікаті питання, як Зберегти Ємність акумулятора iphone, после невеликого часу использование, Рекомендуємо вам немного обмежіті ваше перебування в мережі. Перегляд відео, особливо в режімі онлайн, Досить Швидко розряджає, даже саму нову батарейку, а мережеві ігри затягують так, что власник перестає стежіті за годиною.

 

Купуйте Зовнішній акумулятор

Whatsapp
Замовити через telegram