Cart Link

iPhone 15 Pro

iPhone 15 Pro – найочікуваніша версія нового флагмана Apple

Випуск iPhone 15 Pro в Україні планується восени 2023 року, але вже зараз зберегти таємницю для Apple досить складно через зливи від численних постачальників. Відповідно до попередніх років, Apple зарезервує найпоширеніші функції для моделей Айфон 15 Про, виправдовуючи ціну та надаючи клієнтам додаткові причини, щоб купити телефон із великою кількістю опцій.

Які нововведення очікують користувачів iPhone 15 Pro?

Донедавна було багато повідомлень про суттєві зміни в моделях Айфон 15 Про – заміну звичайних фізичних клавіш живлення та гучності на твердотільні кнопки. Ця потенційна зміна могла стати революційною зміною в дизайні. У квітні стало відомо з джерел українських новин, що Apple зіткнулася з певними труднощами в розробці кнопок для своїх пристроїв, що призвело до ухвалення рішення про збереження традиційних фізичних клавіш для майбутніх моделей iPhone 15 Pro. Таким чином, усі майбутні моделі цієї серії продовжуватимуть використовувати знайомі фізичні кнопки, як і їхні попередники.

Необхідно відзначити, що було в результатах зливу щодо дизайну чохлів для цих пристроїв, є інформація що вказує на можливі зміни розташування кнопок порівняно з попередніми версіями. За даними витоків, кнопки живлення та гучності, можливо, будуть трохи нижче свого звичайного положення на пристроях. Це може призвести до несумісності з раніше випущеними чохлами для майбутніх телефонів.

Чи будуть нові кольори iPhone 15 Pro?

За чутками, купити Айфон 15 Про можна буде в чотирьох кольорах:

  • Space Black
  • Silver
  • Gold
  • Deep Red

Є припущення, що варіант Deep Red може замінити колір Deep Purple, який був фірмовим кольором для попередньої серії та був популярний серед мешканців Києва та інших міст України. Однак важливо зазначити, що інформація щодо варіантів кольорів базується на чутках, і Apple нічого офіційно не підтвердила. У червні 2023 року з’явився новий звіт, який припускає, що фірмовий колір для серії iPhone 15 Pro  може бути іншим, додаючи невизначеності варіанту Deep Red, про який раніше йшлося. Таким чином, ми повинні сприймати ці припущення з певною часткою обережності до офіційного оголошення Apple.

Потенційні технічні зміни у iPhone 15 Pro

Що стосується процесорів, очікується, що телефони Айфон 15 Про, швидше за все, отримають приріст продуктивності завдяки процесору Apple A17 Bionic нового покоління. Чіп A17 буде побудований на більш передовій 3-нм технології, пропонуючи підвищену ефективність і швидкість, що зробить модель швидшими за їхні аналоги.

Незважаючи на різні конфігурації процесорів, очікується, що всі чотири моделі iPhone 15 матимуть один і той же модем Qualcomm. Apple раніше намагалася розробити власні модеми, щоб зменшити залежність від Qualcomm, але ця спроба виявилася більш складною, ніж очікувалося. У результаті модем Qualcomm продовжить використовуватися у всьому сімействі нових телефонів.

Ходять також чутки про збільшення обсягу оперативної пам’яті: очікується, що iPhone 15 Pro отримають 8 ГБ оперативної пам’яті. Також, очікується, що супутникове підключення, представлене в минулій моделі, покращиться в серії 15 Pro, причому Apple вирішила всі проблеми та забезпечила кращу продуктивність нових пристроїв.

Відповідно до рендерів з інсайдів, очікується, що Айфон 15 Про матиме тонкіші рамки порівняно з попередником. Рендери також демонструють інші зміни в дизайні, такі як перехід від порту Lightning до порту USB-C, ємнісні кнопки регулювання гучності, які замінюють фізичні, трохи більш вигнутий дизайн і більш товстий виступ камери на задній панелі. .

Роз’єму Lightning більше не буде?

Вважається, що відмова від порту Lightning є відповіддю на майбутні європейські правила, спрямовані на зменшення електронних відходів. Ці правила набудуть чинності з грудня 2024 року, і Apple повинна буде їх дотримуватися, прийнявши широко використовуваний стандарт USB-C. У жовтні 2022 року Грег Джосвіак, керівник маркетингу Apple, визнав, що у компанії не було іншого вибору, окрім як дотримуватися законодавства ЄС і переходити на USB-C. Однак конкретні подробиці про те, коли ця зміна може відбутися та чи стосується вона iPhone 15 Pro, не були прямо згадані під час події Wall Street Journal Tech Live.

Новий титановий корпус Айфон 15 Про

Дійсно, ходили чутки про те, що Apple може внести суттєві зміни в конструкцію моделі iPhone 15 Pro, змінивши корпуси з нержавіючої сталі на титанові. Титан відомий своїми легкими та міцними властивостями, що робить його привабливим матеріалом для високоякісних пристроїв, таких як смартфони. Однак він також дорожчий і складний у роботі порівняно з нержавіючої сталлю.

Якщо перехід на титан відбудеться, очікується, що iPhone 15 Pro буде легшими за своїх попередників. Точна вага залежатиме від конкретного титанового сплаву, який використовує Apple, оскільки пристрої виготовлятимуть не з чистого титану, а з комбінації матеріалів для оптимізації міцності, довговічності та інших факторів.

Ціна на iPhone 15 Pro

Враховуючи велику кількість потенційних змін та оновлень, очікувано, що купити Айфон 15 Про можна буде дорожче на 100-200 доларів за свого попередника. Розширені функції передбачають, що новий флагман від компанії Apple буде оснащений настільки, що новим користувачам підвищена ціна гаджету буде зрозумілою. Проте, враховуючи, що команія до сьогодні не підтвердила потенційний вихід 15 лінійки Айфонів Про, то запевняти клієнтів у потенційній вартості нових смартфонів не варто.

iPhone 15 Pro в Bigmag

В Bigmag Ви зможете знайти iPhone 15 Pro, починая від 40300 грн до 67813 грн

Вартість популярних товарів з категорії iPhone 15 Pro

Назва товару Ціна товару
Apple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium (MTUX3) 41850 грн
Apple iPhone 15 Pro 1TB eSIM White Titanium (MTU43) 58125 грн
Apple iPhone 15 Pro 256GB eSIM Blue Titanium (MTQV3) 44563 грн
Apple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium (MTV03) 41656 грн
Apple iPhone 15 Pro 512GB White Titanium (MTV83) 55413 грн

Характеристика товарів у каталозі - "iPhone 15 Pro"

Назва характеристики Значення
✅ Категорія товарів iPhone 15 Pro
✅Кількість товарів у каталозі iPhone 15 Pro 31 шт
✅ Середня ціна товару 49694 грн
✅ Найдешевший товар у розділі iPhone 15 Pro 40300 грн
✅ Найдорожчий товар у розділі iPhone 15 Pro 67813 грн
Про BigMag:
<strong>10 років</strong> на ринку України
10 років на ринку України
Більше <strong>100.000 клієнтів</strong>
Більше 100.000 клієнтів
4 магазини в Україні
1000+ відгуків на Google, середня оцінка 4,6*
Працюємо <strong>7 днів</strong> в тиждень та <strong>12 годин</strong> кожен день
Працюємо 7 днів в тиждень та 12 годин кожен день
Аудитирія в Instagram 117.000 та TikTok 112.000
Whatsapp
Замовити через telegram