Cart Link

Аксесуари для Mac

Компанія Apple відома своєю особлівістю делать життя своих спожівачів простіше, яскравіше и комфортніше. Саме Завдяк цьом компанія поза дерло місцях у багатьох рейтингах и, что чимало важліво, перша на слуху у Користувачів. Повністю вся продукція продумана до дрібніх деталей, в тому чіслі и аксесуари для macbook.

Всі знають про такий аксесуар, як миша Magic Mouse . Тільки за помощью такой міші Ви можете віпробуваті технологію робота із зображеннями на екрані. Тобто, дана миша підтрімує технологію - мова жестів. Magic Mouse є в комплекті з останнімі моделями iMac. Більш того, при великому бажанні КОЖЕН з нас может купити миша окремо и використовуват через Bluetooth на Вашому гаджеті. У ведмедики є така функція, як контроль витрати харчування. Простіше Кажучи, если Ви не будете використовуват аксесуар, вона автоматично Включає режим енергозбереження.

Продовжуючи далі розглядаті аксесуари мак, Пропонуємо Зупинити на Magic Trackpad . Цей трекпад призначення для настільніх Маков. Его призначення - сделать роботу з настільнімі комп'ютерами від Apple ще більш легким и зрозумілім для мови жестів. Підключіті его можна с помощью технології Bluetooth и використовуват на відстані 10 метрів.

Розглядаючі аксесуари для макбука, Варто віділіті бездротову клавіатуру.

Все коли-небудь корістуваліся будь-якої клавіатурою и можете віділіті для себе плюси и мінусі. Apple здівувалі всех, коли представили світу бездротову клавіатуру и тім самим поставили Собі великий плюс, Який змушує забути про других віробніків. С помощью цієї Клавіатури годі й только Зменшити своє робоче місце, но и більш комфортно розташуватіся и не буті прив'язання до одного місця. Підключіті таку клавіатуру можна так само, як и попередні аксесуари - с помощью Bluetooth.

Зарядні пристрої та акумулятори для Macbook

Коли ви купуєте macbook аксесуари всегда йдут в комплекті. Альо Нічого ж не вічне и даже НЕ Дивлячись на ваше Дбайливий использование, зарядний пристрій может зламатіся (це может буті стрибок напруги в квартирі або ж Ви можете просто втратіті зарядку). При цьом дуже важліво, вібрато сортаменту орігінальну зарядку . Таке зарядний пристрій Ви можете вібрато у нас сайті. Акумулятори для макбуков такоже підлягають заміні. При цьом головне пам'ятати, что акумулятори від Apple ма ють унікальною технологією, яка економити ресурс самого акумулятора. Завдяк Цій Функції, такий акумулятор может прослужіті Вам больше 8-10 років.