Cart Link

Аксесуари для Mac

Компанія Apple відома своєю особлівістю делать життя своих спожівачів простіше, яскравіше и комфортніше. Саме Завдяк цьом компанія поза дерло місцях у багатьох рейтингах и, что чимало важліво, перша на слуху у Користувачів. Повністю вся продукція продумана до дрібніх деталей, в тому чіслі и аксесуари для macbook.

Всі знають про такий аксесуар, як миша Magic Mouse . Тільки за помощью такой міші Ви можете віпробуваті технологію робота із зображеннями на екрані. Тобто, дана миша підтрімує технологію - мова жестів. Magic Mouse є в комплекті з останнімі моделями iMac. Більш того, при великому бажанні КОЖЕН з нас может купити миша окремо и використовуват через Bluetooth на Вашому гаджеті. У ведмедики є така функція, як контроль витрати харчування. Простіше Кажучи, если Ви не будете використовуват аксесуар, вона автоматично Включає режим енергозбереження.

Продовжуючи далі розглядаті аксесуари мак, Пропонуємо Зупинити на Magic Trackpad . Цей трекпад призначення для настільніх Маков. Его призначення - сделать роботу з настільнімі комп'ютерами від Apple ще більш легким и зрозумілім для мови жестів. Підключіті его можна с помощью технології Bluetooth и використовуват на відстані 10 метрів.

Розглядаючі аксесуари для макбука, Варто віділіті бездротову клавіатуру.

Все коли-небудь корістуваліся будь-якої клавіатурою и можете віділіті для себе плюси и мінусі. Apple здівувалі всех, коли представили світу бездротову клавіатуру и тім самим поставили Собі великий плюс, Який змушує забути про других віробніків. С помощью цієї Клавіатури годі й только Зменшити своє робоче місце, но и більш комфортно розташуватіся и не буті прив'язання до одного місця. Підключіті таку клавіатуру можна так само, як и попередні аксесуари - с помощью Bluetooth.

Зарядні пристрої та акумулятори для Macbook

Коли ви купуєте macbook аксесуари всегда йдут в комплекті. Альо Нічого ж не вічне и даже НЕ Дивлячись на ваше Дбайливий использование, зарядний пристрій может зламатіся (це может буті стрибок напруги в квартирі або ж Ви можете просто втратіті зарядку). При цьом дуже важліво, вібрато сортаменту орігінальну зарядку . Таке зарядний пристрій Ви можете вібрато у нас сайті. Акумулятори для макбуков такоже підлягають заміні. При цьом головне пам'ятати, что акумулятори від Apple ма ють унікальною технологією, яка економити ресурс самого акумулятора. Завдяк Цій Функції, такий акумулятор может прослужіті Вам больше 8-10 років.

Аксесуари для Mac в Bigmag

В Bigmag Ви зможете знайти Аксесуари для Mac, починая від 2899 грн до 3299 грн

Вартість популярних товарів з категорії Аксесуари для Mac

Назва товару Ціна товару
Хаб Satechi Type-C USB 3.0 3-in-1 Combo Hub Space Gray 1099 грн
Чотирьох портовий USB 3.0 хаб Macally для розширення 3.1 USB-C (UC3HUB) 1118 грн
Трехпортовий USB 3.0 хаб Macally з Gigabit Ethernet портом (U3HUBGBA) 1397 грн
Картрідер Satechi Aluminum Type-C USB 3.0 and Micro / SD Card Reader Space Gray (ST-TCCRAM) 699 грн
Хаб Satechi Type-C USB 3.0 Passthrough Hub Space Gray 1399 грн

Аксесуари для Mac Часто задавані питання

 • 🔥 Із розділу Аксесуари для Mac у нас найчастіше купують:

  - Хаб Satechi Type-C USB 3.0 3-in-1 Combo Hub Space Gray

  - Чотирьох портовий USB 3.0 хаб Macally для розширення 3.1 USB-C (UC3HUB)

  - Трехпортовий USB 3.0 хаб Macally з Gigabit Ethernet портом (U3HUBGBA)

  - Картрідер Satechi Aluminum Type-C USB 3.0 and Micro / SD Card Reader Space Gray (ST-TCCRAM)

  - Хаб Satechi Type-C USB 3.0 Passthrough Hub Space Gray

 • 🔝 Аксесуари для Mac що у Вас з цінами?

  Середня вартість в розділі Аксесуари для Mac: 3219 грн . Діапазон цін від 2899 грн. до 3299 грн.
 • 🔍 Аксесуари для Mac: : чи є у Вас гарантія на товар?

  При купівлі товару в наших магазинах, надається гарантія від 14 днів до 12 місяців, в залежності від товару і можливості придбання розширеної гарантії магазину.
 • 🚚 Що у Вас з доставкою та оплатою?

  Ми доставимо товар в будь-яку точку України будь-яким зручним для Вас способом: Нова пошта, Укрпошта, доставка кур'єром, також Ви зможете забрати товар самостійно з наших магазинів.