Cart Link
Apple Mac mini 2020 M1 (MGNT3)
Apple Mac Mini (MGEM2)
Apple Mac Mini (MGEN2)
Apple Mac Mini (MGEQ2)
Apple Mac Mini 2014 (Z0NL00063)
Apple Mac Mini 2014 (Z0NP00030)
Apple Mac Mini 2014 (Z0NP00032)
Apple Mac Mini 2014 (Z0R100048)
Apple Mac Mini 2014 (Z0R70001N)
Apple Mac Mini 2014 (Z0R70001Q)
Apple Mac Mini 2014 (Z0R70001V)
Apple Mac Mini 2014 (Z0R70001W)

Apple Mac mini

Mac mini - це компактний комп'ютер, в якому професійно заховані великі можливості. Цей пристрій вважається одним з найстаріших членів сімейства комп'ютерів від компанії Apple. Для того, щоб відчути всі його потенційні можливості на практиці, вам досить просто під'єднати монітор, клавіатуру і мишу. З виходу першої моделі і до сьогоднішнього дня змінилося кілька корпусів і комплектацій.

Мак міні представлений виробниками як перший ПК з OS X, який варто купити для знайомства з нею, але він також може використовуватися як настільний ПК для дітей. Не варто забувати, що хоч поновлення тут не так сильно потрібні, як в смартфонах або робочих станціях компанія не забуває і про Mac mini.

Комплектація

Якщо ви купите Mac mini у нас на сайті, то ви отримаєте сам компактний ПК мак міні в картонній коробці, виконаній в стилі компанії Apple, кабель живлення, а також опис умов гарантії та інструкції російською мовою. І, звичайно ж, не варто забувати про дві наклейки у вигляді «яблука». Компанія готова технічно вам допомогти в протягом трьох місяців, а також готова провести гарантійне обслуговування протягом року. Виробник гарантує 5 років роботи пристрою.

Зовнішній вигляд

Корпус Mac mini виготовлений в форматі «юнібоді» і виконаний з алюмінію і отримав розміри 196 × 196 × 36 мм. Роз'єми знаходяться в задній частині корпусу, а бічні стінки цього корпусу порожні. У задній частині корпусу розташовані такі елементи як: кнопка включення, мережевий порт, HDMI, вхід для кабелю живлення, а також 4 USB 3.0 і 2 порти Thunderbolt 2. Для зручності там також додані слот для карти пам'яті і вхід для навушників. У Mac mini 2014 використовується активне охолодження і це можна помітити по отвору нижче панелі портів. Рішення розмістити панель портів зсади корпусу спонукало за собою таку проблему як незручність підключення флешок і решти, але за рахунок цього ми отримуємо стильний і красивий вигляд передньої панелі. Компанія мабуть розуміла, що вид для їх покупців важливіше.

конфігурація

У цьому поколінні компанія запропонувала 3 варіації. У кожній з варіацій використовується Intel Core i5 в якому два ядра з 1,4-2,8 ГГц в залежності від варіації. Варто відзначити, що технологія Turbo Boost може дозволити збільшити частоту до 2,7-3,3 ГГц. Система охолодження мак міні працює на одному вентиляторі. Відмінною рисою в плані охолодження є те, що вентилятор не працює в режимі очікування, а при роботі на повну потужність температура корпусу і шум невідчутні.

Також трохи дивним видається те, що пристрій оснащений вбудованим блоком живлення, на відміну від інших компактних ПК. У пристрої використовується оперативна пам'ять DDR3 і її обсяг буває від 4 до 8 ГБ в залежності від модифікації. На жаль, самостійно збільшити її обсяг неможливо, єдине що користувач зможе замінити сам це жорсткий диск. Залежно від модифікації змінюється і використовуваний вінчестер. За зростанням використовують від 500 ГБ до ТБ Fusion Drive. Якщо говорити в загальному, то конфігурація Mac mini дуже навіть непогана для ринку на сьогоднішній момент, а якщо врахувати оптимізацію OS X, то це дуже навіть непоганий ПК.

Для своїх розмірів Мак міні показує прекрасні результати і має право на своє місце на ринку, так як це трохи краще середньостатистичного ПК, а ціна навіть менше.

Робота з Windows

Компактний домашній комп'ютер Mac mini здатний працювати з 64-бітовими версіями Windows 7/8 / 8.1. При виникненні питань про сумісність пристрою з різними версіями Windows, ви зможете звернутися за пошуком відповідей на офіційний сайт Apple. Спростити роботу ОС Windows на вашому комп'ютері мак міні вам допоможе штатна утиліта Boot Camp, яка сприяє нормальній роботі комп'ютера без втрати його продуктивності. При установці даної утиліти у вас не виникне проблем, оскільки процес досить простий і безпечний.

висновок

Спираючись на вищесказане, ми можемо зробити висновок, що версія Mac mini 2014 і по сьогоднішній день залишається унікальним рішенням для користувачів продукції Apple. Цей пристрій зовні досить привабливо, надійно і якісно зібрано. Мак міні має високу продуктивність і дуже тихою роботою, а також здатністю прекрасно працювати під управлінням операційної системи OS X.