Cart Link

MacBook - можливість отримати від роботи і хобі більше

Нове слово в світі портативних технологій - MacBook. Це ноутбук, який поєднує в собі прогресивні розробки і преміальний дизайн. Ультратонкий Apple MacBook - рішення для людей, які не сприймають компромісів, вибирають надійну, продуктивну і функціональну техніку.

Довірившись популярності і популярності Apple, купити Макбук для роботи або для домашнього використання непросто навіть для досвідченого користувача. Для раціонального вибору потрібно поєднати технічні характеристики представлених моделей, ціну та призначення. Перш ніж зробити вибір, пропонуємо ознайомитися з особливостями комп'ютерів, дізнатися їх переваги та недоліки.

MacBook Pro

Опис модельного ряду

З кожним роком «яблучна» продукція набирає обертів популярності. Попит на техніку обумовлений високою продуктивністю і преміальним дизайном. Розробники Apple з 2006 року пропонують могутніші і функціональні рішення (в порівнянні з комп'ютерним обладнанням, представленим на ринку), використовують інноваційні технології та новинки, щоб дати користувачам можливість отримувати більше.

Ноутбуки Apple призначені для роботи на підвищених швидкостях, з їх допомогою навіть важкі завдання стають простіше. Використовувати MacBook можна для навчання або реалізації творчих ідей. Потужності і продуктивності досить, щоб завантажувати не тільки безкоштовні програми c Mac App Store, але і професійні програми.

MacBook 12

Технічні характеристики

Розглянемо більш докладно, завдяки яким особливостям Макбук ось уже який рік поспіль на піку популярності:

 1. Преміальний дизайн. Він відразу кидається в очі. З першого погляду загальний вигляд ноута не залишає байдужим. Виробник пропонує різні варіанти оформлення корпусу, але кожен з них має свою «родзинку». Невід'ємними атрибутами залишаються світиться емблема і лаконічні закруглені краї.

 2. Сінхронзація всіх гаджетів з «яблучним» логотипом між собою. Це створює єдину захищену і продуктивну екосистему, в якій зберігаються вся інформація і налаштування. Одним дотиком можна перемикатися між пристроями, відстежувати власні біоритми або розмовляти з партнерами, слухати улюблені пісні або відправляти звіти.

 3. Інноваційний клавіатурний блок. Особливість полягає не тільки в наявності підсвічування. Залежно від кількості світла вона адаптується до висвітлення. Додатковим плюсом є технологія Butterfly. Клавіші плавно, але швидко реагують на торкання, що дозволяє збільшити швидкість роботи, зменшити кількість помилок. Наявність сенсорної панелі «Трекпад» виключає необхідність використання миші.

 4. Адаптивність. Серцем MacBook є операційна система Mac OS. Однак при необхідності на ноутбук можна встановити Windows і працювати в звичному режимі. Опція Continuity дозволяє використовувати універсальний буфер обміну. З його допомогою можна почати роботу над файлом на одному гаджеті, а закінчити її вже на іншому.

 5. Віртуальний помічник Siri. Це одне з прогресивних рішень фірми, що дозволяє одночасно виконувати кілька завдань. Помічник вивчає запити користувача і адаптує роботу системи під його потреби. При необхідності Siri відповідає на питання, аналізує і знаходить потрібну інформацію. Він допомагає дзвонити, відправляти файли обраним одержувачам та ін.

 6. Висока продуктивність і автономність. Потужність MacBook забезпечується SSD-накопичувачами і значним об'ємом ОП. Навіть через 5-6 років пристрій не втрачає своєї продуктивності і актуальності.

 7. Безпека і надійність. Максимальна оптимізація системи запобігає зависання і «лаги». ПО працює без збоїв, а можливі поломки і вплив шкідливих програм зведені до нуля. Завдяки унікальній системі безпеки віруси практично не можуть проникнути в ОС. Якщо це трапляється, вони не інтегруються у внутрішню мережу, тому не є загрозою для інформації і файлів.

 8. Компактні розміри. Слід зауважити, що ноутбуки довго тримають заряд (до 11 годин), швидко відновлюють продуктивність. Невеликі розміри і малу вагу (до 1,83 кг) дозволяють легко брати Apple з собою. Лептоп можна помістити навіть в дамську сумку.

Компактні і потужні моделі представлені в різних кольорах (золото, срібло, рожевий і насичений сірий). Вони оснащені дисплеєм Retina, тому можуть використовуватися для роботи з професійними ресурсоємними додатками. MacBook вирішує завдання, з якими не справляються інші системи.

MacBook Pro 13 Retina

Переваги співпраці з Big mag

У нашому каталозі представлені моделі нового покоління, а також версії минулих серій. За зниженою ціною можна купити Apple MacBook, що був у вжитку. Кожен лептоп, представлений в нашому інтернет-магазині, ретельно перевірений, має гарантію якості.

Самостійно або за допомогою консультантів можна підібрати нову модель з серії Pro для реалізації трудомістких завдань або купити мобільний ноутбук Air для повсякденного використання.

 1. Крім великої різноманітності моделей, Big mag пропонує:

 2. Консалтингову допомогу з питань, пов'язаних з комп'ютерною технікою.

 3. Зручні форми оплати (готівка, передоплата, накладений платіж).

 4. Знижки та акції на популярні моделі.

 5. Регулярне поповнення каталогу оригінальними товарами і новинками.

Оперативну і безпечну доставку по Україні.

«Біг Маг» - вигідний і безпечний постачальник оригінальної комп'ютерної техніки та аксесуарів.

MacBook Pro Retina

MacBook в Bigmag

В Bigmag Ви зможете знайти MacBook, починая від 20475 грн до 167895 грн

Вартість популярних товарів з категорії MacBook

Назва товару Ціна товару
Apple MacBook 12" Rose Gold 2016 CPO (MMGM2) 34340 грн
Apple MacBook Pro 16" Silver Late 2023 (MUW73) 167895 грн
Apple MacBook Pro 13 Touch Bar Silver (MPDL2) 39720 грн
Apple MacBook Pro 13 Touch Bar Space Gray (MPXV2) 37932 грн
Apple MacBook 12" Gold (MRQP2) 2018 33152 грн

Характеристика товарів у каталозі - "MacBook"

Назва характеристики Значення
✅ Категорія товарів MacBook
✅Кількість товарів у каталозі MacBook 312 шт
✅ Середня ціна товару 108108 грн
✅ Найдешевший товар у розділі MacBook 20475 грн
✅ Найдорожчий товар у розділі MacBook 167895 грн
Про BigMag:
<strong>10 років</strong> на ринку України
10 років на ринку України
Більше <strong>100.000 клієнтів</strong>
Більше 100.000 клієнтів
1000+ відгуків на Google, середня оцінка 4,6*
Аудитирія в Instagram 117.000 та TikTok 112.000