Cart Link
Зарядний пристрій для iphone загубилося або перестало працювати? Можливо, Вам потрібно додатковий зарядний пристрій, щоб мати можливість заряджати телефон не лише вдома, а й у машині або офісі? Може трапитися так, що з огляду на пошкодження кабелю, неможливо підключити iphone до PC і зробити передачу даних. Ці проблеми легко вирішуються придбанням нової або додаткової зарядки для айфонів.

Види зарядних пристроїв для iPhone

У нашому каталозі представлено безліч різноманітних зарядних пристроїв для iPhone 4. У разі, якщо кабель цілий, варто звернути увагу на мережевий адаптер. Цей пристрій дозволяє за допомогою оригінального шнура живити телефон від розетки. Мережеві адаптери, в свою чергу, поділяються на моделі, які оснащені одним USB портом і пристрої, в яких їх кілька: від двох до чотирьох. Подібні адаптери зручні тим, що володіючи високою потужністю, дозволяють заряджати кілька пристроїв від apple.
Коли необхідно купити зарядку для iphone з кабелем, пропонується набір в який входить мережевий адаптер і оригінальний шнур. Важливу роль, при виборі набору з usb кабелем, грає модель смартфона. У моделей серії 4 / 4s і 5 / 5s / 6/6 Plus відрізняються порти для підключення кабелю, відповідно, різняться і штекери.
Для використання телефону в машині, під час довгого шляху, необхідні зарядні пристрої для iphone автомобільного типу. Головна особливість цього виду зарядок полягає в тому, що вони перетворять 12 В з мережі автомобіля в 3.7 В. Це є достатнім напругою для зарядки телефону. Таке зарядний пристрій є справжнім помічником в дорозі. Ви можете використовувати телефон як GPS навігатор або програвач музики, не турбуючись, що він розрядиться.

Де купити зарядні пристрої для iphone?

В інтернет-магазині техніки Apple "BIG MAG" можна знайти будь-яке потрібне зарядний пристрій. На сайті магазина надана докладна інформація про товар. Ознайомившись з нею, можна дізнатися, скільки коштує зарядний пристрій для iphone, і чи відповідає воно моделі Вашого телефону.
Товари, пропоновані нашим магазином, відрізняються високою надійністю. Будь-яке придбане зарядний пристрій виготовлено з якісних матеріалів, що забезпечує їх довгий термін служби. Якщо ж Ви не можете самі визначитися з його вибором, зверніться до консультантів нашого магазину, і вони дадуть відповідь на всі Ваші запитання, допоможуть вибрати товар і зорієнтують в діапазоні цін. Чи не буде у Вас і проблем з доставкою купленого товару.
Доставка товару по Києву здійснюється в той же день. Наш кур'єр доставить замовлення в зручний для Вас час і місце. У разі замовлення з іншого населеного пункту Ваш товар буде доставлений зручним для Вас способом.

Зарядні пристрої в Bigmag

В Bigmag Ви зможете знайти Зарядні пристрої, починая від 799 грн до 13794 грн

Вартість популярних товарів з категорії Зарядні пристрої

Назва товару Ціна товару
Зовнішній акумулятор Hoco J72 Easy travel 10.000mAh/LED Black 799 грн
Apple Vision Pro Battery (MW283) 13794 грн
Мережевий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3) 999 грн
Бездротовий зарядний пристрій Apple Watch Magnetic Charging Cable (1 m) (MX2E2) 1199 грн
Зовнішній акумулятор Borofone BJ14A Freeway 10000mAh White 799 грн

Характеристика товарів у каталозі - "Зарядні пристрої"

Назва характеристики Значення
✅ Категорія товарів Зарядні пристрої
✅Кількість товарів у каталозі Зарядні пристрої 5 шт
✅ Середня ціна товару 3518 грн
✅ Найдешевший товар у розділі Зарядні пристрої 799 грн
✅ Найдорожчий товар у розділі Зарядні пристрої 13794 грн
Про BigMag:
<strong>10 років</strong> на ринку України
10 років на ринку України
Більше <strong>100.000 клієнтів</strong>
Більше 100.000 клієнтів
1000+ відгуків на Google, середня оцінка 4,6*
Аудитирія в Instagram 125.000 та TikTok 187.000