Cart Link

Зовнішні акумулятори - раціональне порятунок
Напевно, всім знайома ситуація, коли зарядки смартфона не вистачає навіть до кінця дня, і в найпотрібніший момент телефон вимикається. Щоб уникнути таких неприємностей придумали Power Bank - додаткові, зовнішні, портативні акумулятори. Називати можна, як завгодно, адже цінність цього винаходу нітрохи не зміниться: саме Power Bank продовжить «життя» вашого смартфону, планшету, MP3-плеєра або GPS-навігатора на необхідний час.
Ви можете використовувати додатковий акумулятор з метою продовження життєдіяльності Вашого пристрою, і при цьому не користуватися традиційними способами підзарядки. Сучасна людина експлуатує свій телефон по максимуму: для дзвінків, інтернету, навігації та інших важливих функцій протягом цілого дня. Особливо зручний цей аксесуар в далеких поїздках і чи поході, де не буде місць з розетками та електроенергією. Дістали в поїзді або в наметі акумулятор, під'єднали до вашого пристрою, і все - пристрій заряджається, а ви енергонезалежний в будь-якій ситуації.
Як вибрати додатковий акумулятор?
Ми допоможемо вам купити Power Bank, адже на сайті нашого інтернет-магазину Bigmag представлений широкий вибір зовнішніх акумуляторів. Вибір додаткового акумулятора залежить від ваших потреб. Наприклад, якщо ви власник непоганий моделі смартфона, який все ж іноді підводить з батареєю, вам цілком вистачить Power Bank з одним USB-виходом, бажано невеликих розмірів, щоб було зручно постійно носити з собою. А якщо ви відправляєтеся в подорож, та ще всією сім'єю або з друзями, не буде зайвим зовнішній акумулятор з можливістю заряджати три і більше пристрою одночасно. До того ж, багато Power Banks пропонують вбудовані світлодіодні ліхтарики, яким обов'язково знайдеться застосування в темний час доби.
Інтернет-магазин Bigmag пропонує на ваш вибір додаткові акумулятори Remax, Xiaomi, Auzer, Proda і інші. Ці компанії встигли зарекомендувати себе на ринку як виробники високоякісних аксесуарів для техніки. З Power Bank від цих виробників Ви зможете постійно перебувати в зоні доступу, дивитися останні новини, бути в курсі подій, слухати новинки музики і при цьому не переживати за підзарядку! Завдяки тому, що акумулятор споживає малу кількість власного заряду перебуваючи в вимкненому стані, Ви можете користуватися ним в тривалих поїздках.
Дивіться додаткові акумулятори різних брендів на цій сторінці магазину Bigmag. Ми допоможемо Вам купити Power Bank недорого і з гарантією на тривале користування.

Зарядні пристрої в Bigmag

В Bigmag Ви зможете знайти Зарядні пристрої, починая від 799 грн до 13514 грн

Вартість популярних товарів з категорії Зарядні пристрої

Назва товару Ціна товару
Зовнішній акумулятор Borofone BJ14A Freeway 10000mAh White 799 грн
Бездротовий зарядний пристрій Apple Watch Magnetic Charging Cable (1 m) (MX2E2) 1199 грн
Зовнішній акумулятор Hoco J72 Easy travel 10.000mAh/LED Black 799 грн
Apple Vision Pro Battery (MW283) 13514 грн
Мережевий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3) 999 грн

Характеристика товарів у каталозі - "Зарядні пристрої"

Назва характеристики Значення
✅ Категорія товарів Зарядні пристрої
✅Кількість товарів у каталозі Зарядні пристрої 5 шт
✅ Середня ціна товару 3462 грн
✅ Найдешевший товар у розділі Зарядні пристрої 799 грн
✅ Найдорожчий товар у розділі Зарядні пристрої 13514 грн
Про BigMag:
<strong>10 років</strong> на ринку України
10 років на ринку України
Більше <strong>100.000 клієнтів</strong>
Більше 100.000 клієнтів
1000+ відгуків на Google, середня оцінка 4,6*
Аудитирія в Instagram 117.000 та TikTok 112.000