Cart Link

Захисні плівки та скла

Захисні плівки на iPhone, в чому перевага

Багато в кого з нас були ситуації розбитого дисплея смартфона, особливо iPhone, екран в якому буде непридатний при поганому використанні. А ще часто екрани наших телефонів при тривалому застосуванні покриваються дрібними подряпинами і візерунками, які псують первинний вигляд пристрою. Перед покупкою телефону або коли справа доходить до ремонту, ми завжди замислюємося, як уберегти дисплей при падінні і в повсякденному носінні. У цій статті ми розповімо про переваги, як і захисного скла, яке краще захистить від побитого дисплея на Вашому смартфоні, так і захисної плівки.

Про захисне скло

Йтиметься про так званому glass protector, або просто про захисному склі. І так, головне завдання скла - щоб дисплей залишався в цілісності. При падінні телефону, розіб'ється захисне скло, а сам touch skrin буде цілим. Тоді заміна скла обійдеться для Вас в орієнтовно 150 - 500 грн, заміна дисплея в такому випадку обійдеться в 750 - 2500 грн, в залежності від моделі телефону.

Після поклейки скла, не зміниться ні чутливість екрану, ні якість картинки, ні кольору. Тільки при поклейки матового скла, якість зображення трохи зміниться. Саме скло Ви не будете відчувати на Вашому девайсі, товщина його коливається від 0,2 мм до 0,35 мм. Також немає спеціальної процедури для поклейки скла. Також хочемо звернути Вашу увагу, що Iphone 6 відрізняється від попередніх моделей телефонів Apple. Відмінність полягає в тому, що у Iphone 6 краю закруглені, і, на жаль, захисне скло не можна наклеїти на весь дисплей. У такому випадку, Ви можете придбати чохол і бампер, які закриють вразливі місця і це Вам забезпечить повноцінний захист.

Про захисній плівці

У вас коли не будь, була плівка на айфон? Захисна плівка захищає від подряпин і потертостей. Ціна буде від 100 грн, в залежності від якості. Після поклейки плівки, також не зміниться ні чутливість екрану, ні якість зображення, ні кольору. Товщина плівки соті частки міліметра. До питання поклейки плівки потрібно підійти серйозніше, на відміну від скла. Наклеїти плівку не так просто, тому потрібно бути акуратним і уважним, щоб кілька разів не здійснювати покупку. У сухому залишку можна сказати що плівка дешевша альтернатива склу, і якщо ви завжди міцно тримайте свій пристрій в руці сміливо беріть плівку, так як цей варіант просто дешевше.

важлива складова

Плівки на айфон і плівки на Айпад це важливий аксесуар для дисплея пристроїв вони добре тримають подряпини, але куди цікавіше хоч і дорожче виглядають захисні скла, які врятують екран при випадковому падінні пристроїв Аоб землю. Без сумнівів з ними екран буде завжди більш цілий і захищений, ніж без них. У підсумку, який саме захистом скористатися для дисплея Вашого девайса, вибирати Вам, при цьому, краще подумати про це заздалегідь.

Захисні плівки та скла в Bigmag

В Bigmag Ви зможете знайти Захисні плівки та скла, починая від 99 грн до 990 грн

Вартість популярних товарів з категорії Захисні плівки та скла

Назва товару Ціна товару
Захисне скло 5D для iPhone 6Plus/6SPlus White б/к 99 грн
Захисне скло Mocolo Nano Optics UV Liquid для Samsung S8 290 грн
Захисне скло 5D для iPhone XS/11Pro Max Black б/к 450 грн
Захисне скло iLera iPhone 7Plus/8Plus White 490 грн
Захисне скло 5D для iPhone 7Plus/8Plus Black б/к 300 грн

Характеристика товарів у каталозі - "Захисні плівки та скла"

Назва характеристики Значення
✅ Категорія товарів Захисні плівки та скла
✅Кількість товарів у каталозі Захисні плівки та скла 84 шт
✅ Середня ціна товару 417 грн
✅ Найдешевший товар у розділі Захисні плівки та скла 99 грн
✅ Найдорожчий товар у розділі Захисні плівки та скла 990 грн
Про BigMag:
<strong>10 років</strong> на ринку України
10 років на ринку України
Більше <strong>100.000 клієнтів</strong>
Більше 100.000 клієнтів
4 магазини в Україні
1000+ відгуків на Google, середня оцінка 4,6*
Працюємо <strong>7 днів</strong> в тиждень та <strong>12 годин</strong> кожен день
Працюємо 7 днів в тиждень та 12 годин кожен день
Аудитирія в Instagram 117.000 та TikTok 112.000
Whatsapp
Замовити через telegram