MacBook Pro 13 Touch Bar Silver (Z0UP0016T) б/у
Код товару: 025273
Немає в наявності
5 відгуків
У обране
Немає в наявності
Код товару : 025273
Гарантія :
Без передоплати
Приймаємо:
Готівкою
Безготівковий розрахунок
Додаткові вигоди:
Описание картинки
Описание картинки
Відгуки:
Питання:
Макбук оригінальний?
Так, наш магазин продає тільки оригінальну техніку.
Макбук шумний?
Де ви берете бу макбуки?
Всі ноутбуки приходять до нас по програмі trade-in.
Скільки циклів заряду?
Скільки йде доставка?
Опис:
Як вибрати б/у MacBook?
Діагональ екрана:
MacBook 13” – ідеальний для студентів, офісної роботи та подорожей.
MacBook 15” або 16” – найкращий вибір для дизайнерів, відеомонтажерів і програмістів.