Cart Link

Як підготувати iPhone до продажу?

Дорогі клієнти, наш магазин кожен день приймає Б.У. техніку Apple і ми часто стикаємося з тим, що люди приносять не підготовлені для продажу пристрою. З-за цього угода займає набагато більше часу. Перекидання даних, відключення всіх важливих сервісів, повторна активація та чистка пристрої - все це доводиться робити нашим менеджерам перед оцінкою пристрою. Не забувайте, що і сама оцінка теж вимагає часу. Клієнт міг би зробити все це у себе вдома в м'якому кріслі з чашкою чаю в руці, а не проводити цей час не у нас в магазині. Тому ми рекомендуємо Вам провести передпродажну підготовку вашого пристрою перед візитом до нас, щоб заощадити час. Як? Читайте далі.

 

 

Ця стаття буде корисною, якщо Ви зважилися на продаж свого iPhone самостійно і хочете почути від покупця менша кількість причин для торгу. Завжди хочеться купити дешевше, а продати дорожче. І Ви обов'язково зіткнетеся з цим. Покупець буде збивати ціну, а ви намагатися не поступатися. І тут, на Вашу користь, зіграє свою роль те, що ви підготували свій iPhone до продажу.

C чого почати?

В обох випадках, продаєте ви пристрій нам або робите це самі, Вам потрібно провести передпродажну підготовку правильно.

Спершу варто виконати - резервне копіювання

1. Підключаємо апарат до ПК - iTunes - огляд - створити копію зараз - дочекатися закінчення операції.

 


2. Тепер перейдіть в магазин (Alt + V) - Ввійти за допомогою свого AppleID - файл (Alt + A) - пристрої - перенести покупки.

 

 

Далі зробимо копію в iCloud

3. В iPhone - "Налаштування" - "iCloud" - "резервна копія" - "створити резервну копію". 


відключення сервісів

4. Далі відключаємо сервіси Apple: iMassage, FaceTime і iCloud.

"Налаштування" - "повідомлення" - "iMassage" (відключити)

"Налаштування" - "FaceTime" - "FaceTime" (відключити)

"Налаштування" - "iCloud" - "Вийти" (залишивши дані Icloud на телефоні) або "Налаштування" - "iCloud" - "Знайти айфон» (відключити).

Вилучіть SIM-картувидалення даних

5. Тільки після вищевказаних дій можна видаляти дані з пристрою. Краще виконувати це використовуючи заводський скидання.

"Налаштування" - "основні" - "скидання" - "стерти контент і налаштування".

І не забудьте заново активувати Ваш iPhone після скидання.

 


 

 

Тепер переконайтеся, що покупець зможе перевірити всі важливі функції і зовнішній стан телефону перед покупкою. Зарядіть батарею мінімум на 30%, протріть телефон спеціальною серветкою. Покладіть Ваш iPhone в коробку і передайте покупцеві.

Пам'ятайте, що плівки з екрану і задньої сторони, чохли і бампера найкраще знімати безпосередньо під час продажу. На цьому все, вдалий угод!