Cart Link

iPad Mini

Apple iPad mini

iPad mini - ця міні-планшет від компанії Apple. Під час виходу першого планшета з такою назвою, компанія стверджувала, що для комфортного використання діагональ екрану у планшета повинна бути не менше 10 дюймів, а діагональ вийшов у них пристрою дорівнює 7,9 дюйми.

iPad mini версії

Перший Айпад міні не дивував своїми характеристиками, тому що в цей момент компанія представила iPad 2, який був набагато могутніше, ніж mini. Незважаючи на не дуже гарний початок лінійки mini, вже з другого планшета справи даної лінійки пішли вгору.

iPad mini 2 з коробками

Якщо коротко описувати iPad mini, то це зменшений iPad який, незважаючи на зменшені розміри, майже не відрізняється по продуктивності від своїх старших версій. На сьогоднішній момент ви навряд чи зможете купити перші дві версії Айпад міні, але iPad mini 4 можна купити прямо сьогодні навіть в Києві. Виходячи з вищесказаного, зараз ми докладніше поговоримо про останню версію лінійки айпедов міні.

Дизайн iPad mini 4

На перший погляд, ви навряд чи зможете відрізнити четверту версію від третьої. Однак взявши їх в руки, ви відразу зможете зрозуміти, де 4, а де 3. Айпад міні 4 помітно тонше свого попередника. Його товщина дорівнює всього 6,1 мм, в той час як у третього - 7,5 мм. Також зменшився і вага пристрою. Версія без 3G / LTE важить всього 299 грам, а з 3G / LTE - 304 грами. Через таких змін стало трохи простіше тримати пристрій однією рукою, і тепер в чохлі планшет виглядає акуратно.

iPad mini 4

Клавіші управління розташовані стандартно для планшетів від компанії Apple. Зверху розташована кнопка включення, а праворуч клавіші регулювання гучності пристрою. На інших гранях ви не знайдете ніяких інших клавіш.

Продуктивність і автономність iPad mini 4

Планшет працює на двоядерному процесорі А8 з частотою 1,5 ГГц, а також в планшеті є 4-ядерний графічний процесор PowerVR GX6450. Дуже сильно на продуктивність вплинуло підвищення оперативної пам'яті до 2 ГБ. Через таких змін планшет став працювати швидше, і може тримати в фоновому режимі набагато більше додатків одночасно. Тепер планшет не відчуває перевантажень при роботі навіть з самими «важкими» додатками. Кількість вбудованої пам'яті в планшеті може бути 16, 64 і 128 ГБ. У кнопці Home вбудували датчик Touch ID для зчитування відбитків пальців. Всього в пам'ять пристрою можна додати 5 відбитків.

iPad mini 4 в роботі

Ємність акумулятора, на жаль, стала значно менше. У iPad mini 3 ємність акумулятора дорівнює 6470 мАг, а в четвертому 5124 мАг. Це було зроблено заради зменшення товщини корпусу, але це не сильно вплинуло на автономність. Вона залишилася на досить високому рівні. Повного заряду вистачає не менш ніж на 8 годин роботи з активним Wi-Fi. Айпад міні 4 задовольнить будь-які потреби, якщо вам не потрібен великий екран планшета.

Підсумок: гідності покупки iPad mini

Лінійка міні нічим не гірше за інших. Він створений для тих, кому 10 дюймів це забагато, і вони хотіли б щось більш компактне і менш дороге. Продуктивність iPad mini не сильно відрізняється від його старших версій (крім iPad Pro), а iPad mini 4 взагалі не поступається в цьому плані нікому. Залізо останнього Айпад міні таке ж, як і в iPad Air. Причин відмовлятися від покупки даного пристрою, практично, немає, якщо не враховувати що вам вистачить діагоналі 7,8 дюйма.

Якщо вам потрібен компактний планшет з невеликим екраном і високою продуктивністю, ми радимо вам купити саме Айпад Міні. У даного пристрою набагато більше переваг, ніж недоліків. А саме:

  • Вага та розміри;
  • Висока продуктивність;
  • Стильний дизайн;
  • автономність;
  • Компактність.
Про BigMag:
<strong>10 років</strong> на ринку України
10 років на ринку України
Більше <strong>100.000 клієнтів</strong>
Більше 100.000 клієнтів
4 магазини в Україні
1000+ відгуків на Google, середня оцінка 4,6*
Працюємо <strong>7 днів</strong> в тиждень та <strong>12 годин</strong> кожен день
Працюємо 7 днів в тиждень та 12 годин кожен день
Аудитирія в Instagram 117.000 та TikTok 112.000
Whatsapp
Замовити через telegram