Cart Link

Apple iPad 2 017 (New)

Фанати продукції компанії Apple напевно знають, що презентації нового Айпад 2017, як такий, - не було. Замість цього був представлений прес-реліз. В даному випадку цього було достатньо, так як iPad New є прекрасним пристроєм, а його ціна повністю виправдана.

По суті новий апарат можна вважати доопрацюванням попередньої версії планшета від компанії Епл. Зовсім недавно, за 400 євро користувач міг собі дозволити купити iPad із серії «Mini». Але час йде, і зараз пристрій з мінімальними характеристиками коштує близько 480 євро. Така ціна пов'язана з тим, що в Айпад Міні тепер встановлено 128 ГБ внутрішньої пам'яті. Щоб трохи зануритися в минуле, компанія Apple вирішила порадувати своїх споживачів новою моделлю, ціна якої буде складати якраз 400 євро. Віддаючи такі гроші, користувач отримає 9,7 дюймовий апарат з 32 Гігабайтами пам'яті і процесором моделі А9. Також в Айпад Нью встановлені модулі камер, які використовувалися для попередніх моделей. При цьому існують конфігурації і дорожче, зі збільшеним об'ємом пам'яті.

iPad 9.7

Конфігурації iPad New

Конфігурації оновлених Айпадів можна поділити на дві групи:

  • Apple iPad 32 Gb в кольорі Gold, Space Gray, Silver (з підтримкою SIM-карти або без неї)
  • Apple iPad 128 Gb в кольорі Gold, Space Gray, Silver (з підтримкою SIM-карти або без неї)

Саме наявність підтримки SIM-карти і обсяг вбудованої внутрішньої пам'яті впливають на ціну.

Дизайн і особливості

Дизайн Айпад Нью має аналогічний корпус свого попередника iPad Air. По суті ніяких глобальних змін в дизайні немає. До слова габарити корпусу такі ж - 7,5х240х169,5 міліметрів. Але все ж вага збільшилася - на незначні 5 грам. Одним з пояснень можна вважати впровадження Touch ID. Присутність сканера відбитка пальця, є однією з головних особливостей. В іншому дизайн корпусу дуже схожий з дизайном планшетів першого покоління.

iPad New 2017 кришка

Незважаючи на те, що у нової моделі багато подібностей з попередниками, вона має все той же тонкий корпус. У iPad New встановлена не найновіша модель процесора, яка була представлена в 2015 році. Цим пояснюється досить доступна ціна пристрою. Нагадаємо, що такий процесор встановлений в iPhone 6S і 6S Plus. Для передачі даних і зарядки в використовується роз'єм Lightning. Також встановлено звичний всім аудіороз'єм 3,5 мм.

Програмне забезпечення

Так, як в 2016 році вийшла операційна система iOS 10, а Айпад Нью - в 2017 році, то логічно стверджувати про встановлену в ньому iOS 10. Купивши iPad New, ви отримуєте найсвіжішу версію ПО. Після невеликого оновлення операційної системи зміниться файлова система APFS. Абсолютно нова файлова система відповідає за швидкість передачі і захищеність даних. Для цього оновлення необхідний 64-бітний модуль процесора. Це означає, що схожий попередник Air - оновлення не отримає.

iPad New 2017 роботі

Чи варто купувати iPad New 2017

В сукупності перерахованих вище поліпшень, змін і особливостей, у багатьох виникне питання: «А чи варто купувати новий Айпад?». На це питання однозначно можна відповісти - «так». За невелику суму ви отримаєте:

  • Планшет 2017 року з абсолютно новим програмним забезпеченням;
  • Тонкий і легкий дизайн;
  • Підтримку Wi-Fi і SIM-карти (у разі покупки даної моделі)
  • Обсяг пам'яті до 128 Гігабайт;
  • Нову файлову систему з захистом даних.

Основне, до чого повинен бути готовий потенційний покупець - широкий асортимент наданої виробниками продукції, яка представлена в різних технічних, а також колірних варіаціях. Адже, продукт даної марки - це не тільки суперсучасний гаджет з широкими можливостями, а й статусна купівля, здатна задовольнити бажання навіть найвибагливішого споживача. У Києві купити iPad New можна на нашому сайті за доступною ціною і у всіх доступних варіантах.

Про BigMag:
<strong>10 років</strong> на ринку України
10 років на ринку України
Більше <strong>100.000 клієнтів</strong>
Більше 100.000 клієнтів
1000+ відгуків на Google, середня оцінка 4,6*
Аудитирія в Instagram 125.000 та TikTok 187.000