Cart Link

iPad (2018)

Apple iPad 2 018

27 березня 2018 року компанія Apple провела досить несподівану презентацію в досточно незвичайному місці - актовому залі коледжу Lane Tech College Prep в Чикаго. Основним і, можна сказати, єдиним приводом цієї презентації виявився анонс нового планшета iPad.

iPad 2018 (офіційно - 6-го покоління) - це новий пристрій "купертіновцев", яке створено спеціально для потреб школярів, студентів, а також викладачів. З його основних особливостей буде підтримка Apple Pencil, встановлений пакет офісних додатків iWork і набір шкільних програм. Але про все по-окремо.

Дизайн

Зовнішній вигляд нового планшета від Apple майже не відрізняється від того, що було в 5-му поколінні. Тут так само встановлений 9.7-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 2048х1536 пікселів і щільністю піскелей 264ppi, а під дисплеєм знаходиться кнопка Home з вбудованим сканером TouchID.

Над дисплеєм розташована фронтальна камера з модулем 1,2 Мп і діафрагмою f / 2,2, яка здатна знімати в HD-дозволі. Задня частина теж не відрізняється від версії 2017 року. Тут знаходиться вже легендарне лого-яблуко компанії, а також основна камера на 8 Мп з пятіелементной лінзою і діафрагмою f / 2,4.

Сам планшет виконаний з алюмінію, на правій його крани знаходиться гойдалка регулювання гучності, а на верхній - блокування. З доступних роз'ємів тут присутні один роз'єм 3,5 мм (mini-Jack) і Lightning-роз'єм для зарядки.

продуктивність

Саме в потужності основні відмінності між гаджетами 2017 і 2018 років. В оновленому 9.7-дюймовому Айпад встановлений чотирьохядерний процесор Apple A10 (аналогічний установленому в iPhone 7 / 7Plus) з тактовою частотою 2,34 ГГц на кожне ядро. Крім цього, основним 64-бітного процесора допомагає со-процесор Apple M10, він відповідає за збереження сенсорних даних, а також, щоб окремі функції і можливостей пристрою: барометра, компаса, гіроскопа, акселерометра і т. Д. Оперативної пам'яті тут встановлено 2 ГБ, а вбудованої - від 32 до 128 ГБ прискореної флеш-пам'яті. Купуючи Айпад 2018 ви отримуєте більше потужний пристрій за доступну ціну.

Можливості для роботи і освіти

Основними особливостями нової лінійки планшетів 2018 го року від Apple, про які компанія говорила найбільше, стали саме можливості для студентів і школярів. На гаджеті встановлена iOS 11, система, яка відома своєю оптимізацією під будь-які потреби і швидкодією, але це не головне. Купивши новий iPad 2018, користувач відразу отримує встановлений пакет додатків iWork. Це набір офісних програм від Apple (як, наприклад, Office від Microsoft), але з можливістю перемикатися між платформами. Наприклад, ви можете почати роботу на iPad, а продовжити вже на Mac або MacBook. Ще однією перевагою стала підтримка Apple Pencil.

У цей набір входять додатки Pages, Numbers і Keynote. Тепер в них можна додавати зображення, "розумні" анотації, а також переглядати книги або підручники, створені на інших платформах. Так, викладачі можуть брати книги, додавати в них пов'язані певні нотатки за допомогою Apple Pencil і передавати своїм учням.

Крім офісних програм, в оновленому "навчальному" айпедов 2018 встановлений пакет освітніх програм - Schoolwork, Apple School Manager і Classroom. Кожна програма відповідає за певну частину роботи, яка проходить в навчальному процесі. Так, додаток Classroom допомагає викладачам стежити за відвідуваністю, створювати замітки і спілкуватися з учнями. Schoolwork - це програма для відправлення та отримання завдань, наприклад домашніх. Виконувати, здавати і перевіряти їх можна так само в додатку. Apple School Manager створений для адміністративної частини навчальних закладів, в якому вони можуть контролювати облікові записи учнів, перевіряти які програми вони встановлюють і які сайти відвідують.

Кому варто купити iPad 2 018

Новий Apple iPad 9.7 2018 року - це найдоступніший планшет компанії за весь час. З вищесказаного можна зрозуміти, що краще за все такий пристрій підходить саме користувачам, які або навчаються, або викладають. Так думають і самі "купертіновци", встановивши цінник на нові Айпад для шкіл і університетів всього в 299 доларів. Але цей пристрій підійде і звичайним користувачам, яким потрібний не Сильний великий, але функціональний планшет, який до того ж підтримує Apple Pencil. У ньому встановлено покращений процесор і розширений набір програм. Тому якщо вам потрібен гаджет для офісної роботи або навчання, то вам дійсно варто купити Айпад 9.7 2018.

Про BigMag:
<strong>10 років</strong> на ринку України
10 років на ринку України
Більше <strong>100.000 клієнтів</strong>
Більше 100.000 клієнтів
4 магазини в Україні
1000+ відгуків на Google, середня оцінка 4,6*
Працюємо <strong>7 днів</strong> в тиждень та <strong>12 годин</strong> кожен день
Працюємо 7 днів в тиждень та 12 годин кожен день
Аудитирія в Instagram 117.000 та TikTok 112.000
Whatsapp
Замовити через telegram