Cart Link

iPhone 14 Plus: основні характеристики

iPhone 14 Plus - це той оновлений смартфон, який зміг зробити великий прорив на ринку сучасних гаджетів. Виробник заявляє, що цей телефон став швидшим, практичнішим, надійнішим та безпечнішим, а ще він створює просто ідеальні фото, незалежно від рівня освітлення у приміщенні або на вулиці. Можна купити Айфон 14 Плюс в п'яти дуже стильних і красивих відтінках. Вони сподобаються кожному, але рекомендується ознайомитися з основними характеристиками.

Про рівень захисту смартфона

Цей телефон має унікальний захист у вигляді Ceramic Shield. Технологія вже встигла заробити позитивну репутацію. Багато експертів заявляють, що вона набагато міцніша, ніж будь-яке скло через наявність у складі спеціальних кристалів. Крім екрану виробник захистив повністю весь корпус. Про це свідчить стандарт IP68. Він не дозволяє пилу та волозі потрапити у внутрішню частину пристрою. У середньому гаджет може бути під водою до 30 хвилин на глибині до 5 метрів. Доведено, що це ніяк не вплине на функціонал і Айфон 14 Плюс працюватиме як новий.

Додатково як захисний і ще дизайнерський елемент є полірована алюмінієва рамка. Вона виконана з хірургічної нержавіючої сталі, тому згодом не покриється плямами чи потертостями. На iPhone 14 Plus ціна встановлена ​​вище за середній і зовнішній вигляд дійсно демонструє преміальний рівень.

Докладніше про дисплей

iPhone 14 Plus купити варто хоча б через ідеальний дисплей. Він продемонструє максимальну яскравість та чіткість. Відомо, що виробник впровадив у модель технологію Super Retina XDR. Це один із найкращих дисплеїв, що в принципі існує на ринку. Він відрізняється дуже гарною передачею кольору та ідеальною деталізацією. Тестування продемонструвало максимально реалістичні зображення. Яскраві та темні кольори отримали додатковий рівень контрастності безпосередньо завдяки застосуванню технології OLED. Ще розробник запровадив True Tone. Відомо, що ця функція може адаптувати зображення до індивідуального рівня освітлення. Завдяки цьому повинен значно покращитися комфорт сприйняття і очі менше втомлюватимуться.

Про автономність смартфона

На Айфон 14 Плюс цена производителем установлена довольно демократичная. Важно обратить внимание на то, что этого гаджет во время тестирования автономности продемонстрировал лучшие показатели. Изготовитель заявляет, что свободно без подзарядки смартфон может работать до 26 часов. Это больше, чем сутки без каких-либо ограничений. Причем, телефон можно будет использовать для прочтения новостей, игры, прослушивания музыки и просмотра видео. Это все уже заложено в выделенные 26 часов. Если эксплуатировать гаджет меньше, то без подзарядки он прослужит дольше. Кстати, телефон поддерживает беспроводную быструю зарядку до 15 Вт. Можно будет заряжать телефон прямо на ходу, что большой плюс.

Какие встроены беспроводные технологии

Производитель оборудовал этот гаджет стандартно. В iPhone 14 Plus можно пользоваться 5G, Gigabit LTE, LTE, VoLTE, Wi-Fi и Bluetooth. Нет никаких ограничений. Как правило, все эти встроенные дополнения общего направления, их никто из разработчиков не модернизировал.

Если говорить о нововведениях, то стоит отметить, что пользователи этого телефона, которые территориально находятся в Канаде или Соединенных Штатах Америки смогут протестировать спутниковую связь. Эта модель ее отлично поддерживает. Так, если владелец гаджета останется без мобильного интернета и не сможет позвонить, то у него появится возможность отправить экстренное сообщение. Для обычного прочтения новостей и серфинга в интернете это дополнение не может использоваться, что важно учитывать.

Почему выгодно покупать iPhone 14 Plus «Биг Маг»?

Наш интернет-магазин считается одним из лучших. Мы продаем оригинальные новинки по выгодным ценам. Вы получите телефон с гарантией и полным пакетом официальных документов. Отправляем смартфоны по всей Украине, так что для потенциальных клиентов нет никаких территориальных ограничений. Если вы не знаете, какую именно модель выбрать, с каким объемом памяти определиться, то просто проконсультируйтесь абсолютно бесплатно с одним из наших консультантов. Гарантируем приятное и информационное обслуживание.

У нас в наличии есть новейший Айфон 14 Плюс на 128, 256, 512 Гб и на 1 Тб. От выбора объема будет зависеть и цена. Все основные технические характеристики указаны на официальном сайте. Наш интернет-магазин старается выстраивать прозрачное сотрудничество, так что обращайтесь за деталями лично.

До речі, наші постійні клієнти стають учасниками вигідної програми лояльності та загалом на сайті «Біг Маг» часто проходять різноманітні акції та знижки.  


iPhone 14 Plus в Bigmag

В Bigmag Ви зможете знайти iPhone 14 Plus, починая від 33983 грн до 46187 грн

Вартість популярних товарів з категорії iPhone 14 Plus

Назва товару Ціна товару
Apple iPhone 14 Plus 512GB eSIM Starlight (MQ443) 42432 грн
Apple iPhone 14 Plus 128GB Product Red (MQ513) 35109 грн
Apple iPhone 14 Plus 128GB Blue (MQ523) 34592 грн
Apple iPhone 14 Plus 512GB eSim Product Red (MQ5F3) 42432 грн
Apple iPhone 14 Plus 256GB Product Red (MQ573) 39803 грн

iPhone 14 Plus Часто задавані питання

 • 🔥 Із розділу iPhone 14 Plus у нас найчастіше купують:

  - Apple iPhone 14 Plus 512GB eSIM Starlight (MQ443)

  - Apple iPhone 14 Plus 128GB Product Red (MQ513)

  - Apple iPhone 14 Plus 128GB Blue (MQ523)

  - Apple iPhone 14 Plus 512GB eSim Product Red (MQ5F3)

  - Apple iPhone 14 Plus 256GB Product Red (MQ573)

 • 🔝 iPhone 14 Plus що у Вас з цінами?

  Середня вартість в розділі iPhone 14 Plus: 39348 грн . Діапазон цін від 33983 грн. до 46187 грн.
 • 🔍 iPhone 14 Plus: : чи є у Вас гарантія на товар?

  При купівлі товару в наших магазинах, надається гарантія від 14 днів до 12 місяців, в залежності від товару і можливості придбання розширеної гарантії магазину.
 • 🚚 Що у Вас з доставкою та оплатою?

  Ми доставимо товар в будь-яку точку України будь-яким зручним для Вас способом: Нова пошта, Укрпошта, доставка кур'єром, також Ви зможете забрати товар самостійно з наших магазинів.

Характеристика товарів у каталозі - "iPhone 14 Plus"

Назва характеристики Значення
✅ Категорія товарів iPhone 14 Plus
✅Кількість товарів у каталозі iPhone 14 Plus 30 шт
✅ Середня ціна товару 39348 грн
✅ Найдешевший товар у розділі iPhone 14 Plus 33983 грн
✅ Найдорожчий товар у розділі iPhone 14 Plus 46187 грн
Whatsapp
Замовити через telegram