Товар
Кількість
Сума
Ви вже напевно чули про проблеми з iPhone , які відбуваються з ним на морозі. Цей пристрій більше за інших не любить негативну температуру. Бували такі випадки, коли iPhone вимикався навіть при невеликій мінусовій температурі - приблизно -5 о C, і після цього близько двох годин не включався. Некоректна робота Айфона при низьких температурах полягає:
Самі ж Apple офіційно заявили про температури зберігання і робочі температури таких пристроїв, як iPhone, iPad, iPod і Apple Watch:
Далі ми розповімо вам, чому Айфон вимикається, як цього уникнути і що робити, якщо це все ж сталося. Але для початку ви дізнаєтеся чому ж з пристроями від компанії Apple відбуваються подібні проблеми, а також чому вказані саме такі робочі температури.
Головною причиною всіх проблем з роботою є встановлений в ньому акумулятор - полімерний літій-іонний (Li-Pol). Якщо коротко: при охолодженні його нижче нуля починають відбуватися внутрішні зміни, підсумком яких є тимчасове зменшення ємності. А якщо детальніше, то при зниженні температури вже нижче +5 o C полімер втрачає свої властивості, через що всередині аккмулятора підвищується опір. Саме це і є причиною зниження ємності акумулятора. Через те, що ємність зменшується, а при низьких температурах Li-Pol-акумулятор не здатний забезпечити необхідний струм - Айфон і вимикається, хоча заряд акумулятора може бути ще досить високий.
Додатковим фактором таких проблем, може бути і зменшення товщини самого акумулятора, що робить його площу зіткнення з корпусом більше. Це також впливає на швидкість охолодження. Ще додатковою причиною може бути використання в багатьох моделях алюмінієвого корпусу. Алюміній є відмінним теплообмінником - він відмінно проводить як тепло, так і, звичайно ж, холод. Це і є одна з причин швидкого "замерзання" Айфона.
Е слі ви стикалися з такою проблемою раніше, або зіткнулися тільки сьогодні то, швидше за все, ви помітили, що не всі iPhone на холоді вимикаються. І це може і не залежати від рівня заряду. Дійсно, рівень заряду впливає на це, однак не так, як знос акумулятора вашого пристрою.
У акумуляторів, які встановлені в iPhone, є певна кількість робочих циклів. Після того, як ви пройшли всі ці "робочі цикли", ємність вашої батареї починає зменшуватися. З вищесказаного можна зробити простий висновок: чим «старіше» ваш Айфон, тим більше він страждає при низьких температурах. Приблизний вік гаджета, після якого ви можете відчути проблему - це, приблизно, 2-2,5 року.
Цей спосіб ефективний не на всі 100%, але частіше за все він допомагає. Не потрібно купувати якийсь спеціальний чохол, адже для цього підходить практично будь-хто. Головною умовою є те, що він повинен покривати ваш айфон повністю. Для таких випадків краще всього підходить чохол-книжка, особливо якщо він виконаний з м'якого, тканинного матеріалу.
Дуже популярними стають чохли Salt. Він виконаний зі спеціального матеріалу, який NASA використовує в ракетобудуванні. Даний матеріал не тільки міцний, але і захищений від перепадів температур.
Це найпростіший і найдешевший варіант захисту вашого iPhone від морозів. Переносите телефон, наприклад, у внутрішній кишені куртки. Не рекомендується носити його в кишені штанів, так як ймовірність відключення в такому випадку збільшується.
Якщо ваш iPhone буде максимально заряджений, то у нього більше шансів «вижити» на вашій прогулянці по холоду. Коротенько це виглядає так: чим більше у вашого смартфона зарядки, тим довше він проживе на морозі, і тим менше ви нашкодите своєму акумулятора.
В такому випадку шансів на те, що ваш телефон відключиться, практично, немає. Але варто пам'ятати про виключення зарядки, перед тим як дістати телефон з кишені (як у випадку з використанням портативної зарядки). Відключити зарядку в таких чохлах дозволяє спеціальна кнопка. Даний метод поєднує в собі відразу 1-ий і 2-ий пункти, тому і є досить ефективним.
Крім того, що ви зігрієте свій смартфон, ви ще й зігрієте власні руки. Ви можете використовувати як звичайні, так і спеціальні рукавички, з вбудованими Bluetooth, динаміком і мікрофоном (наприклад iGloves або інші).
Якщо ваш Айфон все ж не витримав і вимкнувся на морозі, то його потрібно зігріти для включення. Не варто забувати, що зігрівання повинно бути поступовим, інакше всередині пристрою утворюється конденсат. Ні в якому разі не потрібно укутувати смартфон, його потрібно просто покласти в більш теплому приміщенні. Також не можна застосовувати ніякі засоби для його сушіння. Після включення пристрій рекомендується перезавантажити.
Якщо ж ви ваш айфон так і не включився після обмороження, то єдиним виходом є похід в сервісний центр.