Товар
Кількість
Сума
Досвідчені користувачі гаджетів від Apple добре знають, що блокування iPhone - це досить широке поняття. Воно включає в себе відразу три різних проблеми, які не дають можливості коректно користуватися смартфоном або окремими його функціями. В даному огляді ми розглянемо кожну з них окремо, а також розповімо про всі ефективні способи розблокування гаджета.
Перша і найпоширеніша проблема, через яку користувач не може отримати доступ до робочого столу - це втрата пароля, використовуваного для входу в операційну систему. Він являє собою комбінацію цифр, яку встановлює сам власник телефону. Якщо ви раптом забули його, то запустити пристрій не вийде, потрібно проводити процедуру разлочки, яка буде детально описана нижче.
Отже, існує три найпоширеніші види блокування iPhone:
Якщо ви забули пароль доступу до смартфону, відновити його можна одним з описаних нижче способів:
Обидва методи мають на увазі повне видалення призначених для користувача даних, додатків і файлів. Тому рекомендуємо не забувати пароль або записувати його, щоб не допускати повернення смартфона до заводських налаштувань.
Розгляд анкети іноді займає кілька тижнів, однак даний спосіб є найбільш ефективним. Він дає можливість повністю видалити з пристрою дані про користувача-продавця і отримати абсолютно чистий Айфон.
За допомогою служби підтримки можна також відновити доступ до пристрою, заблокованого за допомогою опції iCloud Activation Lock, що вперше з'явилася в iPhone 7. Але в цьому випадку процедура буде набагато складнішою:
Смартфони Apple, які у великих кількостях завозяться з США і Європи, часто виявляються прив'язаними лише до одного оператора мобільного зв'язку. Тобто, приймати сигнали рідних стільникових мереж вони просто не будуть. У даній ситуації потрібно виконати спеціалізовані сервісний центри або використання універсальної чіп-карти R-SIM. Виглядає процедура разлочки таким чином:
У програмному забезпеченні гаджетів Apple передбачено наявність такої опції, як режим пропажі. Вона активується і відключається за допомогою пароля, який відкриває доступ до робочого столу, працює практично непомітно і не створює ніяких проблем. Але якщо ви раптом забудете цифрову комбінацію, потрібно докласти зусиль для відновлення Apple ID. Здійснюється процедура в кілька етапів:
Якщо ви має доступ до e-mail, прив'язаному до Apple ID, особливих проблем з відновленням облікового запису не виникне. А ось в іншому випадку буде потрібно звертатися в службу підтримки і доводити, що смартфон є вашою власністю.
Як бачите, більшість популярних способів розблокування iPhone досить прості. Але все ж ми радимо не забувати паролі, не купувати залоченние під одного оператора або вже були у вжитку апарати. Це дозволить уникнути тривалих бюрократичних процедур і спілкування зі службою підтримки, а також втрати важливих даних і файлів, яка неминуча при відновленні доступу до гаджету.