Як вибрати захисне скло для смартфона?
Статистика говорить про те, що кожен другий користувач розбивав екран свого смартфона. Більше 20% продовжують використовувати його після пошкодження без ремонту. За словами користувачів, вони не ремонтують смартфони через високу вартість ремонтних робіт. Смартфони розбиваються досить часто і основними причинами є:
- Вислизання з рук
- Випадання з кишені
- Падіння з необережності користувача
- Умисне пошкодження смартфона
Незважаючи на новітні розробки та гучні слова виробників про те, що дисплей в їх смартфоні непросто пошкодити ще не існує смартфонів, в яких це дійсно можна зробити. В якості захисту для дисплея зараз дуже популярні захисні скла. Їх популярність обігнала навіть чохли, але це не дивно адже вони практично не впливають на тактильні відчуття. Варто розуміти, що є захисне скло, а є захисні плівки. Другі не захистять ваш смартфон від пошкоджень, а тільки він подряпин і пилу. Скло відрізняється від плівки своєї багатошаровістю, а також матеріалом, з якого вона виготовлена. Основною функцією захисного скла є захист вашого смартфона від відколів і тріщин.
На 100% нічого не зможе вберегти ваш смартфон від пошкоджень, але за допомогою захисного скла ви зможете убезпечити себе. Крім функції захисту скла володіють багатьма іншими корисними функціями, кількість яких зростає з ціною захисного скла. Захисне скло складається з таких шарів як: - Підстава. Зазвичай виконано з силікону, який дозволяє склу, приклеюється до екрану смартфона і не з'їжджати при використанні.
- Стримування. У разі сильного пошкодження запобіжить збільшення тріщин, і розсипання дисплея на частини.
- Антибліковий. Робить використання смартфона в яскраві сонячні дні простіше.
- Захисний. Цей шар приймає на себе удар і запобігає пошкодженню екрану.
- Олеофобним. Без нього на екрані будуть залишатися відбитки пальців при використанні смартфона.
Далі ми розберемося, як вибрати захисне скло і відповімо на такі питання: на що дивитися при покупці? Чим вони можуть відрізнятися один від одного? Де краще купувати захисні скла в Україні?
Основні відмінності в захисних стеклах
Найголовнішою характеристикою є модель смартфона, до якого ви шукаєте скла. Всі скла підходять до різних смартфонам і тому при покупці потрібно шукати саме потрібну вам модель. Перевіряйте даний параметр уважно, щоб не витрачати гроші даремно. На сьогоднішній день існує чимало «універсальних» захисних стекол які приїхали у нас з китайського ринку. Купівля такого стела справа ризикована. Воно може не підійти вам і опинитися більше або менше, ніж ви дисплея. Також є ймовірність, що там буде відсутня вирізи під динамік і фронтальну камеру, які ви самі зробити не зможете. За надійність скла відповідають дві характеристики, однією з яких є товщина. Чим товщі захисне скло, тим воно міцніше, але перед його покупкою варто згадати, що якщо воно збільшить ваш смартфон. Іноді користувачі знімали його після декількох днів використання через дискомфорт. Також якщо захисне скло до бюджетного смартфону занадто товсте воно може погіршитися спроможність сенсора. При покупці вибирайте скла середньої товщини приблизно 0,3-0,6 мм. В такому випадку ви не зіткнетеся ні з однією з перерахованих вище проблем.
Міцність скла залежить від його товщини і матеріалу, з якого вона виготовлена. Вимірюється міцність за шкалою Мооса, яка відображає протистояння скла пошкоджень. При виборі міцності варто пам'ятати, що скло точне і має прямокутну форму. З такими формами найміцніше скло зможе вберегти від пошкоджень, які доведеться в цент, а ось торець смартфона зможе захистити тільки еластичне скло. Ідеальним для покупки є міцність 9Н, яка зможе захистити всю площу вашого смартфона.
Додаткові функції захисних скл
Додатковими функціями вважається захист від відблисків, вологи, жиру і т.д. Їх наявність залежить від покриття вашого захисного скла. Покриття може бути:
- Матове. Дозволяє користуватися смартфонів комфортно навіть в самий сонячний день. Актуально для тих, хто часто перебуває на вулиці або в світлих приміщеннях.
- Надпрозоре. Створюється відчуття, що його немає на смартфоні.
- Глянсове. Стандартне скло, яке ніяк не впливає на відображення картинки і передає її максимально точно.
- Олеофобное. Захищає ваш смартфон від жирових відбитків і підвищує комфорт при використанні.
- Привітне. Створено для тих, хто не любить, щоб за ним підглядали. Якщо дивитися на екран під косим кутом, то дане скло затемнює екран. Побачити щось можна тільки тримаючи смартфон перед собою. Ідеальне скло для тих, хто є частим гостем громадського транспорту.
Які бувають захисні скла?
Для поліпшення зовнішньої привабливості існує обробка гострих граней і ділиться вона на кілька видів: 2D, 2,5D і 3D. Скло з 2D обробкою не мають гострих граней. Вони втоплені вглиб і покриті окантовкою з боків. Користувач не бачить товщину скла, що робить його більш привабливим. 2,5D обробка означає, що торці скошені і мають додаткову загартування. На дотик скло практично непомітно, але над корпусом трохи підноситься. Скло з 3D обробкою роблять дисплей зігнутим. На сьогоднішній день такі скла ще не знайшли своєї популярності, але вона зростає з кожним днем. Де краще купити захисне скло в Україні і на що дивитися при покупці
Сьогодні захисні скла продаються на кожному розі, але кращий вибір надають інтернет магазини. Одним з таких магазинів є BigMag. У ньому ви зможете підібрати для себе захисне скло , а також отримати на нього безкоштовну гарантію і проконсультуватися з менеджером перед покупкою. Ціни даного магазину вас приємно здивують. Купуючи захисне скло в першу чергу дивіться на модель вашого пристрою, а також на його товщину і міцність. Інші параметри при виборі не критичні і залежать виключно від бажання покупця. Якщо ви більшу частину часу проводите на вулиці, то варто звернути на скло з матовим олеофобним покриттям і товщиною вище середньої. Якщо ви шукаєте варіант подешевше, то вибирайте глянсове покриття, але на міцності і товщині економити не варто.