Товар
Кількість
Сума
Практично в будь-якій сфері діяльності на сьогоднішній день не обійтися без хорошого ноутбука, при цьому залізо має бути досить якісним. Все це пояснюється постійно зростаючими вимогами до виконуваних завдань. Якщо раніше досить було навіть найпростішої збірки для роботи та ігор, то зараз різниця між ігровими та бізнес моделями можуть бути колосальними. Кожна сфера діяльності так чи інакше пов'язана з використанням ноутбуків. Потрібно відредагувати фото? Потрібна програма і ноутбук. Терміново треба подивитися курс валют або знайти потрібну інформацію? Гугл в допомогу. Навіть відпочити після важкого робочого дня багато хто не відмовиться за переглядом улюбленого серіалу, і знову ж, старий добрий переносний комп'ютер відмінно впорається з цим завданням. І це далеко не все, що може вам забезпечити хороший лептоп, головне підібрати потрібну модель.
Тут-то і виникає питання: як з безлічі різних брендів і типів ноутбуків вибрати підходящий варіант, щоб потім не шкодувати про зроблений вибір? Чи варто придивитися до бу ноутбуків, або краще накопичити трохи більше грошей для покупки новенького механічного супутника? Зараз ми постараємося показати, як можна класифікувати сучасні ноутбуки і на що варто звернути особливу увагу, щоб не прогадати з вибором.
Щоб сильно не заглиблюватися в подробиці розподілу форматів і підкласів лінійок кожної серії ноутов, краще буде розділити всі доступні моделі на ринку на три базові і поширені категорії, а вже після цього описати сильні і слабкі сторони кожної гілки для того, щоб спростити весь процес підбору ноутбука :
Тепер, коли ми виділили основні категорії, можна приступити до більш докладного аналізу кожного типу. Крім іншого, в кожній категорії ми виділимо топ 3 кращих моделей ноутбуків, які виділяються на загальному тлі.
Не варто забувати і про більш сучасні тенденції в світі ноутбуків - сфера ультрабуків і дизайнерських нетбуків. Дана ніша лептопів зараз займає далеко не останнє місце в топах для роботи з дизайнерськими проектами і в фото / відео редакторах. Так як такі моделі більш універсальні, для роботи з графікою відмінно справляються робочі ноутбуки з більш поліпшеною конфігурацією - благо зараз ноутбуки йдуть з додатковими слотами і можна значно підсилити продуктивність, додавши ще оперативної пам'яті або встановити SSD.
Вибираючи робочий ноутбук, насамперед потрібно звертати увагу саме на його практичність - зовнішній вигляд тут не буде грати таку велику роль. Він повинен бути зручний у використанні і бути досить легким, щоб з ним можна було носитися протягом цілого дня. Відмінним подклассом бізнес ноутов є нетбуки і ультрабукі- їх різновиди мають досить легким вагою і компактністю. Коли вже ви визначилися з зовнішнім виглядом, потрібно звернути увагу на начинку даної моделі.
Важливим фактором є наявність SSD диска і потрібної кількості оперативної пам'яті. Перше потрібно для максимально швидкої і продуктивної обробки всіх робочих процесів, а інше потрібно якраз таки для забезпечення мультизадачности. Так як кожен процес вимагає безлічі пам'яті, кращим варіантом буде вибір DDR4 з 2048 МБ частотою - така зв'язка відмінно підійде для офісної роботи. Але що найбільш важливо, так це підібрати модель з додатковими функціями, необхідні саме вам для роботи - це може бути складна клавіатура, функція Screen Ink (сенсорний екран + можливість використовувати спеціальний стилус для графіки) або високий дозвіл для кращої деталізації графіки.
Тут можна виділити таких претендентів на розгляд:
Сучасний фаворит серед переносних лептопів на міжнародному ринку, відмінна комбінація внутрішнього заліза, до того ж за доступну ціну.
13.9 дюймовий монітор з роздільною здатністю 3000х2000 пікселів з потужною IPS матовою матрицею. Внутрішня зв'язка складається з Intel Core i7 8550 U 1.8-4.0Ghz і nVidia Geforce MX 150; вбудовані 16 гб RAM можна підсилити за допомогою ще одного слота для пам'яті.
Дозвіл 1920х1080 з підтримкою опції Full HD. Процесор серії Intel i5 8 Gen 3.5 Ghz. Великою перевагою є наявність SSD і RAM c частотою роботи 2133 MHz для підвищеної швидкості обробки.
Ця машина від Apple гідна звання кращої у своїй серії, відмінно підійде для тих, у кого Windows не є основною робочою середовищем розробки. Відмінна конфігурація у вигляді зв'язки Intel i5 5360U і 128 GB SSD DDR4 дозволить отримувати відмінні показники в бенчмарках продуктивності роботи.
Головною вимогою до сучасних геймерським ноутбуків є хороша збірка разом з потужною системою охолодження. Сучасні іграшки досить ненажерливі, тому для комфортної гри на найближчі п'ять років необхідно запастися, як мінімум 16 ГБ оперативної пам'яті з високою частотністю, і процесором як мінімум i5 серії 7 покоління Intel, в ідеалі буде придбати i7 або навіть i9. Якщо говорити про AMD процесорах, Ryzen i7 стане відмінним вибором, проте приділіть особливу увагу охолодженню. Ну і звичайно ж, особливо важливо буде підібрати потрібну відеокарту, адже вона виконує одну з найважливіших ролей в кожній збірці.
Якщо коротко - серія Nvidia Geforce 1080 буде кращим вибором. Хоча багато хто скаже, що і 1 060 і навіть 1050 ще можуть підійти, якщо враховувати розвиток ігрової індустрії, то така конфігурація буде досить слабкою. З огляду на той факт, що останні моделі ноутбуків вже виходять з Geforce серії 2080, краще не економити на залозі. Говорячи про лінійку AMD, можна зупинитися на Radeon RX 580.
Лідерами в цій гілці будуть наступні моделі:
Ноути цієї категорії найбільше цінуються саме своєю універсальністю. Їх фішкою є бюджетность і непогана продуктивність. Ця опція відмінно підійде, наприклад, студентам і випускникам - можна присвятити час навчанню, а у вільний час порубиться в улюблену іграшку. Залежно від різних збірок, можна підібрати моделі як з ухилом на робочі процеси, так і безпосередньо на геймінг. Тут для користувача відкривається найбільше можливостей для підбору індивідуальної моделі згідно з необхідними вимогами, однак тут ми теж виділили трьох переможців:
Грунтуючись на всьому вищесказаному, вибір ноутбука - процес досить складний. Важливо пам'ятати про те, щоб покупка одночасно подобалася вам зовні, і повністю відповідала всім вашим вимогам щодо причини покупки, тому не лінуйтеся пошуршать по просторах інтернету в пошуку вашого ідеалу.